2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

Maxas Verstappenas Dominuoja „Suzukos“ trasoje

Privalai perskaityti

Sekmadienį, vykusiose aštuonioliktosiose šių metų „Formulės 1“ lenktynėse „Suzukos“ trasoje, Maxas Verstappenas „Red Bull“ komandai atvedė pergalingai nuo starto iki finišo, užtikrindamas komandai konstruktorių čempiono titulą. Šis triumfas buvo įspūdingas atsakas po netikėtai silpnų rezultatų Singapūre.

Lenktynės buvo kupinos intriguojančių momentų: Verstappenas turėjo gintis nuo australo Oscaro Piastri ir britų Lando Norriso atakų, kurie startavo iš antros ir trečios vietos atitinkamai. Vis dėlto, olandas sugebėjo atsilaikyti ir greitai atitrūko nuo varžovų.

Ketvirtą vietą išlaikė Charlesas Leclercas iš „Ferrari“, o penktas finišavo Lewisas Hamiltonas iš „Mercedes“, kuris atlaikė ispano Carloso Sainzo jaunesniojo spaudimą. Pirmajame rate įvyko keletas incidentų, kurių metu pasirodė saugos automobilis, o Valtteri Bottas ir Logan Sargeant net pasitraukė iš lenktynių.

Šios lenktynės buvo pažymėtos ir meksikiečio Sergio Perezo kontroversija, kuris, po keleto incidentų ir baudos, pasitraukė ir vėl grįžo į trasą, tik vėl pasitraukti.

Lenktynių pabaigoje Norrisas finišavo antras, o Piastri – trečias, šis podiumas buvo pirmasis jo karjeroje.

Verstappeno pergalė ne tik atnaujino kovą dėl pasaulio čempiono titulo, bet ir suteikė „Red Bull“ komandai solidžią poziciją konstruktorių čempionate, paliekant varžovus toli už nugaros.

spot_img
spot_img
Naujausios

LFF II lyga: savaitės viduryje – lygiųjų turas

Pirmą šio sezono dvigubą savaitę net aštuoni LFF II lygos klubai užbaigė lygiosiomis. Po ketvirtojo turo lygoje taškų nepraradusių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img