2023/12/05 - Antradienis
No menu items!

Ričardas Berankis: Sezonas Baigėsi Praleistomis Progomis Orleane

Privalai perskaityti

Sekmadienį Prancūzijoje, Orleane, prasidėjo ATP „Challenger“ serijos „Co’met Orleans Open“ vyrų teniso turnyro vienetų varžybų kvalifikacija. Pirmajame rate Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis (ATP-231) per pusantros valandos pralaimėjo šveicarui Remy Bertolai (ATP-383) rezultatu 4:6, 4:6. Tai buvo paskutinis Berankio mačas šiame sezone, o spalio pradžioje laukia peties operacija.

Pradžioje Berankis laimėjo varžovo padavimų seriją ir pirmavo 2:0, tačiau greitai persvara buvo prarasta. Šveicaras Bertola, kuris per pastarąjį laiką yra geroje formoje, laimėjo 8 iš pastarųjų 9 mačų. Šįkart jis nepraleido progos ir užbaigė mačą savo naudai, nepaisant kelių prarastų „break pointų“.

Turnyro metu šveicaras Bertola pelnė 2 ATP vienetų reitingo taškus ir 710 eurų, o Berankiui atiteko 355 eurai. Pagrindiniame turnyro etape bus galima matyti teniso žvaigždes, tokius kaip Richardas Gasquet ir Davidas Goffinas.

Šveicaras Bertola anksčiau nebuvo žaidęs prieš Berankį, bet buvo sutikęs ir nugalėjo kitus lietuvius profesionalų turnyruose, tarp jų Ainių Sabaliauską ir Vilių Gaubą.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Filipinuose – istoriniai paplūdimio tinklininkų P. Stankevičiaus ir A. Knašo medaliai

Paskutiniame sezono turnyre – geriausias karjeros rezultatas. Taip Filipinuose besibaigiančiame „Beach Pro Tour Challenge“ serijos turnyre finišavo lietuviai Patrikas...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img