2023/12/11 - Pirmadienis
No menu items!

Pergalingas E. Kareckaitės pasirodymas ir įteiktas UFC kontraktas

Privalai perskaityti

Ernesta Kareckaitė tapo nauja UFC kovotoja, „Dana White‘o Contender Series 64“ turnyre nugalėjo Carli Judice, iki 125 svarų kategorijoje. Lietuvė (5-0-1) skirtingu teisėjų sprendimu (29-28, 28-29, 29-28) nugalėjo 30-metę amerikietę Carli Judice (2-1) ir užsidirbo kontraktą su stipriausia pasaulio MMA organizacija.

(19) UFC on X: „Takes a CLOSE one by split decision! Ernesta Kareckaite edges Carli Judice at #DWCS Week 8 👏 https://t.co/ASr3eoZTX6” / X (twitter.com)

Šis turnyras buvo sėkmingas ne tik Kareckaitėi, bet ir kitiems kovotojams, nes iš aštuonių dalyvavusių kovotojų, net 6 sulaukė kontraktų, įskaitant ir pralaimėjusią C.Judice.

(19) AFeldmanMMA on X: „Dana White: With all due respect, I mean this in a respectful way…you guys looked like two dudes in there fighting. Interesting take here from UFC President Dana White when speaking on the absolute war between Ernesta Kareckaite and Carli Judice. https://t.co/27HttTVgvG” / X (twitter.com)

„Jausmas yra nuostabus, viską jaučiu viduje ir jeigu galėčiau, dabar jau verkčiau. Esu tikrai labai laiminga“, – sakė E.Kareckaitė po kovos.

Per šią įtemptą kovą, abios kovotojos pademonstravo didžiulį pasiryžimą ir nenusileido viena kitai. Ernesta ir Carli atliko net 352 akcentuotus smūgius. Likus 90 sekundžių E.Kareckaitė atliko vieną geriausių savo kombinacijų ir šventė pergalę.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Aleksandra Golovkina Iškovo Bronzos Medalį Rumunijoje ‘Edusport Trophy’ Varžybose

Rumunijoje vykusiose dailiojo čiuožimo varžybose „Edusport Trophy" bronzos medalį iškovojo Lietuvos atstovė Aleksandra Golovkina. Ji moterų solisčių rungtyje paliko...