2024/07/24 - Trečiadienis
No menu items!

Trijų dienų ralis „Aplink Lietuvą“: Emocijos ir įspūdžiai

Privalai perskaityti

Sekmadienį, rugsėjo 24 d., vilniečiai ir svečiai iš kitų miestų susirinko S. Daukanto aikštėje, kad pamatytų 32-ąjį trijų dienų ralį „Aplink Lietuvą“. Šis įvykis sutapo su tarptautine vairuotojų ir keliautojų diena, todėl aikštė buvo pilna žmonių, norinčių pažiūrėti, kas laimės Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos pereinamąją taurę.

Lietuvos automobilių klubas (LAK), įkurta 1926 m., yra šio ralio iniciatorius ir rengėjas nuo pat pradžių. Finišo ceremonijoje dalyvavo ne tik sportininkai, bet ir daugybė žiūrovų, kurie stebėjo įvairius apdovanojimus.

Kauniečiai Mantas Bytautas ir Mindaugas Kaminskas su „Cupra Formentor“, kurio variklis išvysto 450 AG, laimėjo ralio bendrosios įskaitos ir SGC 4 klasės trofėjus. Tai jau antrasis jų laimėtas trofėjus, pirmąjį jie iškovojo 2019 m.

Kanclerė Agila Barzdienė įteikė prezidento pereinamąją taurę nugalėtojams, o absoliutūs nugalėtojai taip pat buvo apdovanoti LASF ir CBet taurėmis už geriausius pasiekimus SGC 4 klasėje.

Ralyje dalyvavę sportininkai, įveikę įvairias sportines rungtis, džiaugėsi ne tik apdovanojimais, bet ir patirtimi. Antrieji prizininkai Kęstutis ir Domas Taškūnai, su „VW Golf“, pralaimėjo nugalėtojams 45,50 sekundes. Tretieji prizininkai Daumantas Vitkevičius ir Vyčius Sidabras su „Seat Leon Cupra“ pralaimėjo 1 min. 06,7 sek.

Be to, buvo įteikti daugybė kitų apdovanojimų, tokie kaip Susisiekimo ministerijos, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos taurės, bei įvairių rajonų savivaldybių merų taurės. Kiekvienas apdovanojimas buvo suteiktas už skirtingas disciplinas ir kategorijas.

Ralis taip pat pripažino ir veteranus bei žmones su negalia, kurie dalyvavo ralyje ir įveikė trasą, susilaukdami dėmesio ir pagyrimų finiše. Ralio organizatorius R. Dovidaitis apdovanojo ir pasveikino šiuos dalyvius.

Šis ralis ne tik parodė sportininkų profesinį meistriškumą, bet ir suvienijo įvairaus amžiaus ir gyvenimo būdo žmones, sukurdamas neįkainojamų akimirkų ir prisiminimų visiems dalyviams ir žiūrovams.

spot_img
spot_img
Naujausios

Tarpsezonio sugrįžimas – „Žalgiris“ pasiekė susitarimą su I.Brazdeikiu

Kauno „Žalgirio“ klubas sulaukė į komandos gretas po pertraukos sugrįžtančio krepšininko. Kauniečiai sudarė 2 metų kontraktą su Ignu Brazdeikiu. 25...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img