2024/05/28 - Antradienis
No menu items!

„Bushido SWAT’90“ turnyras jau šį šeštadienį!

Privalai perskaityti

„Bushido SWAT’90“ turnyras sugrįžta į Vilnių. Jau šį šeštadienį, rugsėjo 30-tą dieną  “Legendos klube” žiūrovai turės unikalią galimybę išvysti  talentingus sportininkus, dar tik pradedančius savo kelią profesionaleme kovos menų sporte.

SWAT turnyrai puikiai žinomi tarp Lietuvos kovotojų. Garsiausi Lietuvos sportininkai, kaip Tomas Pakutinskas, Marius Žaromskis, Ignas Barysas, Darius Skliaudys, Nauris ir Herkus Lukošiūnai, Henrikas Vikšraitis, Remigijus Morkevičius, Julija Stoliarenko, Ernesta Kareckaitė ir daugelis kitų, savo pirmuosius žingsnius ringe žengė būtent čia. Bushido SWAT turnyrai-  galimybė išbandyti save ringe, suremiant kumsčius pagal mėgėjų taisykles ir dėvint visas sportines apsaugas,  kopiant nelengvais profesionalios kovos menų sporto karjieros laiptais.

Visi kovos menų sirgaliai yra kviečiami atvykti į Vilniaus „Legendos“ klubą šį šeštadienį palaikyti kovotojus. Geros emocijos garantuotos! Tiems, kas negalėsite atvykti, turnyrą stebėkite per „Go3/PRIME FIGHT HD“ kanalą.

spot_img
spot_img
Naujausios

Šiauliuose- persvertas rezultatas ir pergalė pabaigoje

Antrose rungtynėse iš eilės „Žalgiris“ palaužė varžovus rungtynių pabaigoje. Šį kartą dvikovoje prieš Šiaulius vilniečiams pavyko atsitiesti po praleisto...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img