2023/11/29 - Trečiadienis
No menu items!

Penkiakovininkė dar gyvena koncerto emocijomis

Privalai perskaityti

Elzbieta Adomaitytė – sparčiai tobulėjanti Lietuvos penkiakovininkė. Ji jau gali pasigirti Europos čempionato aukso bei bronzos medaliais, o neseniai planetos „Laser Run“ pirmenybėse iškovojo du auksinius apdovanojimus.

Kalbėdama apie savo pomėgius sportininkė išskyrė muziką, kurios gyvenime apstu. Tarp knygų dominuoja metodinė literatūra, o tarp filmų – dokumentika.

Knygos – saviugdai

E.Adomaitytė yra atvira – skaito ji retai. „Jei skaitau, tai dažniausiai saviugdos ir mokslinę literatūrą. Tai knygos, kurios skatina tobulėti ir įkvepia sportuoti“, – sako penkiakovininkė.

Knygos nėra dažnas jos palydovas ir dėl gana paprastos priežasties – ji per daug aktyvus žmogus, kad galėtų nusėdėti vietoje.

„Vaikystėje, ypač mokykloje, visada turėjau per daug energijos ir skaitymas būdavo lyg bausmė. Būdavo sunku ramiai išsėdėti prie knygos. Nežinau, ar kažkas pasikeitė, nes vis dar turiu per daug energijos ir ją išnaudoju sporte“, – šypsosi E.Adomaitytė.

E.Adomaitytė Vilniaus universitete studijuoja psichologiją, todėl dabar jos skaitymas susijęs su moksliniais straipsniais bei psichologijos vadovėliais, kuriuos privaloma perskaityti studijoms.

Kalbėdama apie muziką, E.Adomaitytė iškart išskyrė savo favoritą – atlikėją The Weeknd, tačiau grojaraštyje netrūksta įvairovės.

„Mėgstu labai įvairią muziką. Tai gali būti devintojo dešimtmečio, elektroninė, technomuzika. Viskas priklauso nuo dienos ir nuotaikos. Muzika pas mane groja kasdien ir būtinai garsiai“, – atskleidžia sportininkė.

Dažniausiai muzikos ji klausosi automobilyje, važiuodama į treniruotes ir atgal. Muzika jai padeda nusiteikti gerai treniruotei ir pasikrauti teigiamos energijos prieš intensyvų darbą. Dar ji prisipažįsta, kad klausosi tik užsienio atlikėjų, o Lietuvos muzikos kūrėjai jai neaktualūs.

E.Adomaitytei itin patinka koncertai ir festivaliai. Galiausiai šiemet išsipildė jos didelis noras – apsilankyti The Weeknd koncerte.

„Dėl intensyvaus grafiko dažniausiai koncertams ir festivaliams pritrūksta laiko. Neseniai buvau The Weeknd koncerte. Tai buvo geriausia koncertinė patirtis mano gyvenime. Dvi valandos praėjo kaip kelios akimirkos. Dar iki šiandien prisimenu tas teigiamas emocijas, kurių prisikroviau koncerto metu, – pasakoja E.Adomaitytė. – Mėgstamiausi festivaliai – „Šaknys“ ir „Ant bangos“. Esu didelė technomuzikos mėgėja. Klausydamasi tokios muzikos, atsijungiu nuo realybės ir galiu pailsėti nuo rutinos bei rūpesčių.“

Geriausi filmai įsimena ilgiausiai

Nors retai, E.Adomaitytė neatsisako pažiūrėti filmų. Ji ypač mėgsta dokumentiką.

„Būtų labai sunku išsirinkti geriausius filmus, nes jų per daug, kad galėčiau kažką išskirti. Filmus vertinu pagal tai, kaip ilgai jie liko su manimi po žiūrėjimo ir ar galėčiau žiūrėti juos iš naujo. Labiausiai įstrigusius filmus esu pažiūrėjusi ne vieną kartą“, – prisipažįsta E.Adomaitytė.

Sportininkė neslepia, kad filmus žiūri retai ir dažniausiai tik savaitgaliais, nes jos prioritetas – būti su žmonėmis. Dėl to tiek filmai, tiek kitos naminės veiklos dažnai lieka nuošalyje.

Kai nori žiūrėti filmus ne viena, puikiai pagelbėja kino teatrai. Juolab kad ten galima įsigyti tam tikrų skanėstų.

„Mėgstu eiti į kino teatrą. Manau, tai geriausias būdas žiūrėti filmą bei į jį įsigilinti, nes nėra jokių pašalinių trukdžių. Ir, žinoma, spragėsiai visada labai gerai“, – šypsosi legendinio aktoriaus Regimanto Adomaičio anūkė E.Adomaitytė.

LTOK Naujiena

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Lietuvos šuolių į vandenį taurėje – šeimyninis duetas ir vilniečių pergalė

Savaitgalį Lazdynų baseine vyko Lietuvos šuolių į vandenį taurės varžybos, kuriose dalyvavo Vilniaus ir Kauno miestų sportininkai. Kaip šuolininkams sekėsi...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img