2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Bėgimo Aistra Palangoje: „Sportas Visiems“ Festivalyje Įvyko Įtemptos Varžybos

Privalai perskaityti

Festivalio „Sportas visiems“ metu, Palangoje, apie 150 sportininkų. Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacijos prezidentas Vidmantas Dobrovolskas buvo maloniai nustebintas dideliu dalyvių skaičiumi. Palangoje vyko ne tik „Sportas visiems“ bėgimo varžybos, bet ir LBMA tarpklubinės taurės etapas.

Andrius Šipkinas triumfavo 10 km distancijoje su laiku 35:19 min., tarp moterų greičiausia buvo Rima Stankevičė (41:42). 5 km distancijoje laimėjo Povilas Auškalnis (18:36), o moterų grupėje – Agnė Vyšniauskienė (23:48). 1 km distancijoje greičiausi buvo Ernestas Vedeikis (3:50) ir Kamilė Kačinskytė (4:06).

Varžybų organizavimas buvo iššūkis, nes jų pradžia buvo planuota birželio pradžioje, bet renginys buvo perkeltas į vasaros pabaigą. Dobrovolskas atskleidė, kad dėl šių pokyčių, varžybose dalyvavo mažiau pajėgių sportininkų nei ankstesniais metais. Tačiau, pati įtempta kova vyko moterų 10 km distancijoje, kur dvi sportininkės finišavo beveik kartu, skiriant tik 0,1 sek.

Festivalyje buvo įvairių distancijų, pritaikytų tiek jauniems sportininkams, tiek veteranams, tiek profesionalams. Dobrovolskas išreiškė viltį, kad šie varžybos įkvėps daugiau žmonių dalyvauti ir mėgautis bėgimu, net esant daugybei parinkčių.

spot_img
spot_img
Naujausios

Patvirtinta irkluotojų olimpinė rinktinė: D. Karalienė ir 7 debiutantai

Ketvirtadienį Lietuvos irklavimo federacija patvirtino sportininkus, dalyvausiančius Paryžiaus olimpinėse žaidynėse. Lietuvos irklavimo rinktinę Prancūzijos sostinėje sudarys 8 atletai, iš...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img