2024/07/24 - Trečiadienis
No menu items!

„Arena Drift CUP” finale pergalę iškovojo Aivaras Maciulevičius su BMW bolidu

Privalai perskaityti

Sekmadienį Marijampolėje buvo tikrai karšta. Čia pilotai varžėsi ilgai lauktame „Arena Drift CUP” taurės finale. Pergalę šventė visuose keturiuose taurės etapuose važiavęs Aivaras Maciulevičius su BMW Coupe bolidu. Antroji vieta atiteko jauniausiam varžybų pilotui – Gustui Valainiui.

Paskutiniame taurės etape dalyvavo beveik 40 drifto pilotų iš STREET, Semi-Pro ir Pro lygų. Kvalifikacijoje geriausiai pasirodė Vilius Laukys iš „Elephant Drift Team“ komandos, antrasis – Igor Martynov iš komandos „BMWFAN“, trečioje vietoje – „IRT- OlyBet“ komandos pilotas Aivaras Maciulevičius. Poriniuose važiavimuose geriausiai pasirodė Aivaras Maciulevičius ir jauniausias varžybų dalyvis – Gustas Valainis, šį kartą sėdęs į naują bolidą.

Suskaičiavus visus rezultatus, „Arena Drift CUP“ finale pergalę iškovojo ir taurę perėmė Aivaras Maciulevičius, pergalę šventęs ir antrajame etape birželio mėnesį. Šį kartą antroje vietoje – Gustas Valainis iš „Aros Drift Team” komandos, trečioje – „Motorsport Ukmergė“ komandos pilotas Karolis Kolosovas. Visi ant pakylos žengę pilotai varžybose vairavo BMW bolidus.

Puikių vaizdų pilotai žiūrovams pademonstravo ir organizatorių paruoštame „360 Spin Challange“ iššūkyje. Rungtis prasidėjo važiuojant tiesiai, tuomet pilotai turėjo bolidus apsukti 360 laipsnių kampų ir baigti rungtį važiuojant tiesiai. Netikėtai nulijęs lietus pakišo koją pilotams, tad ne visiems pavyko išpildyti iššūkį tiksliai. Tačiau tiksliausiai ir gražiausiai tai atliko Kęstutis Petronis.

„Tai buvo tikrai puikus renginių serijos užbaigimas – įspūdingas finalas, kuriame netrūko gerų emocijų pilotams ir išskirtinių vaizdų žiūrovams. Iš viso šiemet taurėje sudalyvavo  beveik 100 pilotų.

Šiemet renginiuose pritaikėme daug naujovių, kurios įnešė daugiau tvarkos, tad renginiuose mažiau chaoso ir tai labai prisideda prie geresnės atmosferos. „Marijampolės drift arena“ kasmet tampa vis labiau mėgstama drifto bendruomenės, renginiai čia sulaukia vis daugiau susidomėjimo, tad mums, organizatoriams, kyla dar daugiau atsakomybės tobulėti. Jau svarstome apie tai, ką naujo ir įdomaus pasiūlysime kitą sezoną. Pažadame, kad bus karšta“, – sako varžybų organizatorius Kastytis Alekna.

Skelbiame „Arena Drift CUP finalo“ TOP10

Starto Nr.VardasPavardėKomandaVieta kvalifikacijojeGalutinė vieta
56AivarasMaciulevičiusIRT – OlyBet31
75GustasValainisAros Drift Team132
67KarolisKolosovasMotorsport Ukmergė103
79ViliusLaukysElephant Drift Team14
73IgorMartynovBMWFAN25
82OskarasJuodis56
72LaurynasJurčiukonisSide To Side87
53TautvydasŠalčiusDrift happens228
58AndriusPoškaBMWFAN49
86VytautasČaplikas610

Daugiau informacijos:

Kastytis Alekna

+370 656 34393

marketing@driftarena.lt

spot_img
spot_img
Naujausios

Tarpsezonio sugrįžimas – „Žalgiris“ pasiekė susitarimą su I.Brazdeikiu

Kauno „Žalgirio“ klubas sulaukė į komandos gretas po pertraukos sugrįžtančio krepšininko. Kauniečiai sudarė 2 metų kontraktą su Ignu Brazdeikiu. 25...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img