2024/04/13 - Šeštadienis
No menu items!

Pasipiktinimas teniso pasaulyje, Dėl Skirtingų Teniso Kamuoliukų

Privalai perskaityti

Neseniai, 24-metų Belgijos tenisininkas Zizou Bergsas (ATP-181) viešai pareiškė nepasitenkinimą ir pasipiktinimą dėl to, kad žaidėjams beveik kiekvieną savaitę reikia prisitaikyti prie skirtingų teniso kamuoliukų. Tai, anot jo, dažnai sukelia riešo, alkūnės, arba peties skausmus ir traumas. „Daugybė žaidėjų patiria riešo traumas. Galbūt to būtų galima išvengti, jei teniso kamuoliukai kiekviename turnyre taip nesiskirtų?“, – klausė Z.Bergsas, kuris pats yra patyręs riešo traumą.

Belgo pasipiktinimą socialiniuose tinkluose pasidalino ir kitas tenisininkas, šveicaras Stanas Wawrinka, kuris pritarė Z.Bergso mintims. Panašių sveikatos problemų dėl skirtingų kamuoliukų naudojimo minėjo ir kiti žaidėjai, tokie kaip Stefanos Tsitsipas ir Sebastianas Korda.

Tayloras Fritzas taip pat pritarė kolegoms, nurodydamas, kad jis patyrė riešo problemas, bandydamas prisitaikyti prie skirtingų kamuoliukų tipo per „US Open“ turnyrus. Jiri Lehečka pasiūlė apsvarstyti kortų dangos greitį renkant kamuoliukus konkrečiam turnyrui, siekiant išvengti nesuderinamumo ir žaidėjų traumų.

Ši problema ir žaidėjų pasipiktinimas kelia abejonių apie esamas teniso kamuoliukų standartizacijos sistemas ir žaidėjų sveikatos apsaugos politikas.

spot_img
spot_img
Naujausios

S. Statkevičius plaukimo varžybose Toronte – penkta, K. Teterevkova San Antonijuje laimėjo B finalą

Toronte, Kanadoje, tęsiasi „2024 Speedo Canadian Swimming Open“ plaukimo varžybos, kuriose sėkmingai dalyvauja Sylvia Statkevičius. 16-metė lietuvė moterų 100 m plaukimo...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img