2024/06/18 - Antradienis
No menu items!

Sergejus Maslobojevas sugrįžta į ringą

Privalai perskaityti

Š.m. lapkričio 18 d. Vilniaus ASG Arenoje tarptautiniame bušido „KOK MEGA SERIES HERO’S”  turnyre išvysime legendinio kovotojo, KOK ir GLORY  čempiono Sergejaus Maslobojevo debiutinę kovą sunkaus svorio kovotojų divizijoje. Šis turnyras žada būti vienas intensyviausių ir itin intriguojančių sporto rengnių Europos kovos menų padangėje.

Sergejus Maslobojevas- kovotojas savo talentu ir nepaprasta charisma sugebėjęs  užbūrti ne tik Lietuvos, bet ir pasaulinę kovos menų sporto bendruomenę. Čempiono sugrįžimas į Lietuvos ringą šį lapkritį „KOK MEGA SERIES HERO’S” turnyre neabejotinai taps didžiausiu sporto įvykiu šalyje šiais metais.

Sergejaus varžovas bus paskelbtas jau artimiausiu metu. Tai išskirtinė galimybė pamatyti KOK ir GLORY čempiono kovą namuose. Nepraleiskite šios progos!

Būtinai atvykite ir gyvai patirkite emocijas, palaikydami lietuvius įtemptose dvikovose su stipriausiais pasaulio kovotojais. Tik džiausios Lietuvos kovos menų žvaigždės! Tik ASG arenoje!  Tik lapkričio 18d.! Bilietus galite įsigyti www.bilietai.lt.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=NNc62QyQGoM

spot_img
spot_img
Naujausios

Sugrįžus po pertraukos- trečia pergalė prieš „Panevėžį”

Po rinktinių pertraukos į namų stadioną grįžęs „Žalgiris“ trečią kartą šį sezoną įveikė „Panevėžio“ komandą tuo pačiu rezultatu 2:1. Pirmą...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img