2024/05/28 - Antradienis
No menu items!

Tysonas Fury ir Oleksandras Usyk Pasirašo Kontraktą Dėl Bokso Kovos

Privalai perskaityti

WBC sunkiasvorių čempionas, 35-erių britas Tysonas Fury (33-0-1, 24 nokautai) neseniai patvirtino, kad yra pasirašęs kontraktą kovoti su 36-erių ukrainiečiu Oleksandru Usyku (21-0-0, 14 nokautų), WBA (Super), IBF, WBO, IBO ir „The Ring“ sunkiasvorių bokso pasaulio čempionu. ESPN praneša, kad kova tarp T.Fury ir O.Usyko įvyks Saudo Arabijoje, su galimomis datomis gruodžio 23 d. arba 2024 m. sausio mėnesį.

Derybos tarp kovotojų buvo nutrūkusios, nes O.Usyk nesutiko atiduoti didelio procento uždarbio galimoje revanšinėje kovoje. Nepaisant to, Saudo Arabija rado kompromisą, ir kontraktai buvo pasirašyti. Tysono Fury vadybininkas, Bobas Arumas, pranešė, kad oficiali kovos data ir vieta bus paskelbta po spalio 28 d., kai T.Fury susikaus su buvusiu UFC čempionu Francisu Ngannou. Arumas taip pat patvirtino, kad O.Usyk dalyvaus šioje kovoje.

Kalbant apie finansinę naudą, B.Arumas teigė, kad T.Fury uždirbs didžiulę pinigų sumą, galbūt net daugiau nei 100 mln. JAV dolerių.

spot_img
spot_img
Naujausios

Šiauliuose- persvertas rezultatas ir pergalė pabaigoje

Antrose rungtynėse iš eilės „Žalgiris“ palaužė varžovus rungtynių pabaigoje. Šį kartą dvikovoje prieš Šiaulius vilniečiams pavyko atsitiesti po praleisto...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img