2023/12/01 - Penktadienis
No menu items!

Saulis „Canelo“ Alvarezas Triumfuoja Las Vegaso Ringe

Privalai perskaityti

Sekmadienio rytą, Las Vegaso „T-Mobile“ arenoje, įvyko grandiozinė profesionalų bokso kova, kurioje Saulis „Canelo“ Alvarezas užtikrintai teisėjų sprendimu nugalėjo Jermellą Charlo. Meksikietis, šioje kovoje gynė antrojo vidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono statusą ir net 5 diržus – IBF, WBA, WBC, WBO ir „The Ring“.

Jermell Charlo, turintis keturis svorio kategorijos iki 154 svarų čempiono diržus, pakilo dvejomis svorio kategorijomis į viršų, siekdamas pergales prieš „Canelo“. Jis pateko į nokdauną septintajame raunde, tačiau pavyko atsigauti ir turėjo gerų momentų, nepaisant to, nugalėtojas buvo S. Alvarezas, kuris šventė užtikrintą pergalę.

S. Alvarezas koncentravosi į smūgius į kūną ir po kovos kalbėjo apie savo pasiruošimą ir meilę boksui. Už kovą meksikietiui buvo garantuota 6 mln. JAV dolerių suma, o J. Charlo – 1,5 mln. JAV dolerių. Be to, abu kovotojai gaus pajamų iš „pay-per-view“ platformos, kur šios kovos transliacija JAV kainavo 85 JAV dolerius.

Kitą S. Alvarezo kovą laukiame gegužės 5-ąją, Meksikos nepriklausomybės dieną.

Tame pačiame ringe ir dėl laikinojo WBC pasaulio čempiono diržo, Mario Barriosas užtikrintai teisėjų sprendimu nugalėjo Yordenį Ugasą. Y. Ugaso akis buvo labai stipriai pažeista, tačiau jis buvo leidžiamas kovoti toliau ir paskutinįjį raundą atliko vieną geriausių savo smūgių šioje kovoje.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img