2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

T.Fury pranašumas prieš O.Usyką

Privalai perskaityti

WBC sunkiasvorių čempionas, 35-erių britas Tysonas Fury (33-0-1, 24 nokautai), oficialiai patvirtino pasirašęs kovos su sunkiasvorių bokso pasaulio čempionu, 36-erių ukrainiečiu Oleksandru Usyku (21-0-0, 14 nokautų), kontraktą. Usyk yra tituluojamas WBA (Super), IBF, WBO, IBO ir „The Ring“ čempionas.

Šioje istorinėje kovoje ant kortos bus pastatyti visų pagrindinių organizacijų čempiono diržai, ir bus nustatytas neginčijamas sunkiasvorių bokso čempionas. Paskutinį kartą šis garbingas titulas priklausė britui Lennoxui Lewisui.

Lennoxas Lewisas palaiko Fury ir mano, kad britas turi didelį pranašumą prieš Usyką, kas ir nulems jo pergalę: „Į O.Usyką negalima žiūrėti lengvabūdiškai, jis yra neginčijamas svorio kategorijos iki 200 svarų (90,7 kg) čempionas ir dar nėra pralaimėjęs. Jis ateis ne tam, kad bandytų pralaimėti, jis ten eis laimėti, todėl padarys viską, ką gali, kad tai įvyktų. Manau, kad tai bus puiki kova“. Lewisas taip pat pridūrė, kad Fury stos prieš kitokį priešininką: „tai nebus 2 metrų žmogus, tai bus virš 2 m 10 cm vyrukas, kuris boksuojasi ortodoksiškai ir yra kairiarankis bei labai gerai juda po ringą. Visada sakau, kad geras didelis vyrukas visada nugalės gerą mažą vyruką. Štai ir viskas“.

Kova tarp Tysono Fury ir Oleksandro Usyko turėtų vykti Saudo Arabijoje, tačiau kol kas data nėra paskelbta.

spot_img
spot_img
Naujausios

Patvirtinta irkluotojų olimpinė rinktinė: D. Karalienė ir 7 debiutantai

Ketvirtadienį Lietuvos irklavimo federacija patvirtino sportininkus, dalyvausiančius Paryžiaus olimpinėse žaidynėse. Lietuvos irklavimo rinktinę Prancūzijos sostinėje sudarys 8 atletai, iš...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img