2024/07/20 - Šeštadienis
No menu items!

Turkijoje startavo inauguracinis Europos paplūdimio tinklinio taurės turnyras, tarp dalyvių – ir lietuvė

Privalai perskaityti

Ketvirtadienį Turkijoje prasidėjo pirmasis CEV paplūdimio tinklinio klubų Europos taurės turnyras. Tai yra nauja CEV iniciatyva, papildanti paplūdimio tinklinio varžybų schemas. Šiame turnyre dalyvauja paplūdimio tinklinio klubai, kuriuose turi būti nuo keturių iki šešių žaidėjų.

Planuojama, kad vėliau dėl teisės dalyvauti pagrindiniuose CEV klubiniuose paplūdimio tinklinio turnyruose reikės kovoti šalių nacionalinėse pirmenybėse.

Į pirmąjį Europos paplūdimio tinklinio taurės turnyrą užsiregistravo po dešimt vyrų ir moterų komandų iš devynių valstybių – Austrijos, Azerbaidžano, Čekijos, Prancūzijos, Vengrijos, Italijos, Slovėnijos, Ispanijos ir Turkijos.

Moterų turnyre galima išvysti ir vieną Lietuvos tinklininkę – Mariją Karaliūtę. Ji atstovauja Madrido „CV Majadahonda“ (Ispanija) ekipai. Šiai komandai taip pat atstovauja olandė Danieke Prins bei ispanės Florian Nazaret ir Aina Munar Galmes. M. Karaliūtė savo mačus žaidė poroje su D. Prins.

Pirmajame B grupės susitikime Madrido ekipa, kuriai atstovavo Ispanijos žaidėjos, 2-0 (21:14, 21:14) įveikė Brno „Telocvična Jednota Sokol“ (Čekija) ekipą. Antrajame susitikime M. Karaliūtė su D. Prins savo varžoves įveikė po atkaklios kovos 2-1 (15:21, 21:16, 15:9).

Vėliau Ispanijos komanda susitiko su Vengrijos „Edra Tata“ ekipa. Pirmąjį susitikimą Madrido klubas pralaimėjo 1-2 (18:21, 21:14, 10:15), o antrajame šventė pergalę 2-0 (21:17, 21:10).

Po nedidelės pertraukos Ispanijos klubo laukė akistata su pajėgia Liublianos „Ludus“ (Slovėnija) komanda. Pirmąjį mačą po dramatiškos kovos 2-1 (15:21, 21:19, 17:15) laimėjo Madrido ekipos žaidėjos, o antrajame 2-0 (21:8, 21:8) pranašesnės buvo slovėnės.

Penktadienį grupės etapą „CV Majadahonda“ baigs akistatomis su šeimininkėmis, Balikesiro „Buyuksehir Belediyespor“ (Turkija) tinklininkėmis.

Europos paplūdimio tinklinio klubų taurės grupių etape už pergalę skiriami 2 taškai, už pralaimėjimą – 1. Po pirmosios dienos Madrido ekipa su 10 taškų grupėje užima antrąją vietą. Pirmauja Liublianos komanda su 11 taškų.

A grupėje rungtyniauja Stambulo „Altinyurt Spor“ (Turkija), Baku „Azerrail“ (Azerbaidžanas), Beinasko „Beach Volley Training“ (Italija), „Bergstrand BV“ (Austrija) ir „RE Beach Club“ (Prancūzija) komandos.

Grupių nugalėtojos iškart pateks į pusfinalį, o antrąją ir trečiąją vietas užimsiančios ekipos rungtyniaus papildomame atkrintamajame etape.

Atkrintamosiose varžybose komandos tarpusavyje vėl sužais po du kartus, tik, esant lygiam rezultatui, iškart bus žaidžiamas auksinis setas.

Bendrą turnyro prizų fondą sudaro 20 tūkst. eurų.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=gdR7-fDBbzo

LTF Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Liepos 27 – Rugpjūčio 1Paris La Défense Arena50 m baseinasAtrankosPusfinaliai / finalai12:0021:30 A – Atranka / P – Pusfinalis / ...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img