2023/12/05 - Antradienis
No menu items!

Justina Mikulskytė su partnerė iš Slovėnijos pasiekė Italijos ITF teniso turnyro finalą

Privalai perskaityti

Italijoje vykstančiame ITF serijos moterų teniso turnyre Justina Mikulskytė kartu su slovėne Veronika Erjaveč pasiekė dvejetų varžybų finalą. Jos pusfinalyje per 1 valandą 17 minučių įveikė šveicarę Sebastianną Scilipoti ir slovakę Niną Vargovą rezultatu 6:3, 6:2.

Pirmajame sete Mikulskytė su Erjaveč susidūrė su sunkumais, pralaimėdamos du savo padavimus, tačiau greitai atkūrė pranašumą ir laimėjo setą. Antrajame sete šveicarė su slovake nerealizavo nei vieno iš keturių „break pointų“, o lietuvė su partnerė sėkmingai atkūrė dvi padavimų serijas.

Svarbus faktorius sėkmei buvo puikus padavimų efektyvumas – Mikulskytė ir Erjaveč įžaisdavo pirmą padavimą 80 proc. atvejų, palyginti su varžovių 69 proc. Dėl šios pergales dvejetų varžybose lietuvė su slovėne pelnė po 30 WTA reitingo taškų ir 719 JAV dolerių premiją.

Finalo rungtynėse jas laukia italės Nuria Brancaccio ir Angelica Moratelli. Tuo tarpu vienetų varžybose J.Mikulskytė pasiekė aštuntfinalį, kur pralaimėjo ispanei Anei Mintegi Del Olmo. Už šį pasirodymą lietuvė pelnė 5 WTA vienetų reitingo taškus ir 408 JAV dolerius.

Bendras ITF serijos moterų teniso turnyro prizų fondas siekia 25 tūkst. JAV dolerių.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Filipinuose – istoriniai paplūdimio tinklininkų P. Stankevičiaus ir A. Knašo medaliai

Paskutiniame sezono turnyre – geriausias karjeros rezultatas. Taip Filipinuose besibaigiančiame „Beach Pro Tour Challenge“ serijos turnyre finišavo lietuviai Patrikas...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img