2023/11/29 - Trečiadienis
No menu items!

M. Stankevičius ir „Kauno Žalgiris“ pasuko skirtingais keliais

Privalai perskaityti

„Kauno Žalgirio“ futbolo klubo vyriausiasis treneris Marius Stankevičius palieka komandą. Po ne pačios sėkmingiausios klubo atkarpos Lietuvos čempionate, buvo nuspręsta atsisveikinti su nuo gegužės mėnesio Kaune besidarbavusiu treneriu.

42-ejų specialistas prie komandos vairo stojo sezono viduryje ir Lietuvos čempionate komandai vadovavo 19-oje dvikovų, per kurias iškovojo vos 5 pergales, 10 kartų sužaidė lygiosiomis ir patyrė 4 pralaimėjimus. Kartu su treneriu komanda nužygiavo iki LFF taurės pusfinalio ir patyrė du pralaimėjimus UEFA Konferencijų lygos atrankoje.

„Nesame patenkinti paskutinių mėnesių atkarpa ir akivaizdu, kad ankstesni pokyčiai trenerių štabe nedavė teigiamo impulso komandos rezultatams, – sakė „Kauno Žalgirio“ prezidentas Mantas Kalnietis. – Viską gerai apgalvoję nusprendėme žiūrėti į ateitį ir imtis veiksmų jau dabar, tad belieka padėkoti Mariui už darbą.“

Artimiausiose „Kauno Žalgirio“ rungtynėse, kurios jau spalio 7 dieną Dariaus ir Girėno stadione vyks su Gargždų „Banga“, komandai vadovaus trenerio asistentas Nerijus Mačiulis.

alyga Naujiena

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Lietuvos šuolių į vandenį taurėje – šeimyninis duetas ir vilniečių pergalė

Savaitgalį Lazdynų baseine vyko Lietuvos šuolių į vandenį taurės varžybos, kuriose dalyvavo Vilniaus ir Kauno miestų sportininkai. Kaip šuolininkams sekėsi...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img