2023/12/10 - Sekmadienis
No menu items!

IKI galo kovoję „Kaunas City” itin apmaudžiai nusiledo „Mogo/ LSPA”

Privalai perskaityti

OHL Baltijos čempionate „Kaunas City“ komandai nepavyko įveikti vienos stipriausių Latvijos komandų.

Kauno ledo rūmuose vykusiose rungtynėse kauniečiai apmaudžiai 2:4 nusileido lygos vicečempionams „Mogo/LSPA“ atstovams.

Du kėlinius rungtynėse virė atkakli kova, o nė vienai komandai labai ilgai nepavyko pelnyti įvarčio. Galiausiai „Mogo/LSPA“ nusišypsojo sėkmė kėlinio pabaigoje: jie sugebėjo pelnyti įvartį tuomet, kai traumą patyręs „Kaunas City“ vartininkas Sergejus Pysarenko negalėjo padėti savo komandai ir Patrikas Trasunas lengvai pasiuntė ritulį į vartus (39:44).

Tuo kauniečių nelaimės nesibaigė: jau priešpaskutinę kėlinio sekundę latviai pasinaudojo galimybe ir padvigubino savo pranašumą. Tikslus buvo Ričardas Birzinšas (39:59, rez. perd. Krišjanis Redlihas).

Trečiajame kėlinyje krito ir trečiasis įvartis į „Kaunas City“ vartus, o šį kartą įvarčiu džiaugėsi Krišas Lipsbergas (45:49, rez. perd. Reinis Martinšas Lejniekas, Renaras Kamergrauzis).

Sudėtingoje situacijoje atsidūrę kauniečiai nepasidavė ir tęsė kovą dėl taškų. Lukas Žukauskas laimėjo kovą dėl ritulio, perdavė jį Aivarui Bendžiui, o šis surado geroje situacijoje buvusį Nazarą Ružnikovą, kuris atidarė savo komandos įvarčių sąskaitą šiose rungtynėse (47:33, rez. perd. L. Žukauskas, A. Bendžius).

Per įvartį nuo varžovų kauniečiai atsidūrė po Michalo Machačo metimo. Tikslą jis pasiekė po puikaus komandos draugo perdavimo išvedusio jį vieną prieš vartininką (54:29, rez. perd. Ondrejus Machala).

Galiausiai „Kaunas City“ vartininką keitė šeštu aikštės žaidėju, o latviai pelnė įvartį į tuščius vartus. Jo autorius Lauris Bajarunas.

LLRF Naujiena

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Patvirtinta futsal rinktinės sudėtis pirmą kartą rengiamam Šiaurės–Baltijos taurės turnyrui

Gruodžio mėnesį Danijoje įvyks pirmą kartą rengiamas šešių komandų Šiaurės–Baltijos taurės turnyras, kuriame startuos ir Lietuvos rinktinė. Turnyras gruodžio 12–17...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img