2024/05/25 - Šeštadienis
No menu items!

IKI galo kovoję „Kaunas City” itin apmaudžiai nusiledo „Mogo/ LSPA”

Privalai perskaityti

OHL Baltijos čempionate „Kaunas City“ komandai nepavyko įveikti vienos stipriausių Latvijos komandų.

Kauno ledo rūmuose vykusiose rungtynėse kauniečiai apmaudžiai 2:4 nusileido lygos vicečempionams „Mogo/LSPA“ atstovams.

Du kėlinius rungtynėse virė atkakli kova, o nė vienai komandai labai ilgai nepavyko pelnyti įvarčio. Galiausiai „Mogo/LSPA“ nusišypsojo sėkmė kėlinio pabaigoje: jie sugebėjo pelnyti įvartį tuomet, kai traumą patyręs „Kaunas City“ vartininkas Sergejus Pysarenko negalėjo padėti savo komandai ir Patrikas Trasunas lengvai pasiuntė ritulį į vartus (39:44).

Tuo kauniečių nelaimės nesibaigė: jau priešpaskutinę kėlinio sekundę latviai pasinaudojo galimybe ir padvigubino savo pranašumą. Tikslus buvo Ričardas Birzinšas (39:59, rez. perd. Krišjanis Redlihas).

Trečiajame kėlinyje krito ir trečiasis įvartis į „Kaunas City“ vartus, o šį kartą įvarčiu džiaugėsi Krišas Lipsbergas (45:49, rez. perd. Reinis Martinšas Lejniekas, Renaras Kamergrauzis).

Sudėtingoje situacijoje atsidūrę kauniečiai nepasidavė ir tęsė kovą dėl taškų. Lukas Žukauskas laimėjo kovą dėl ritulio, perdavė jį Aivarui Bendžiui, o šis surado geroje situacijoje buvusį Nazarą Ružnikovą, kuris atidarė savo komandos įvarčių sąskaitą šiose rungtynėse (47:33, rez. perd. L. Žukauskas, A. Bendžius).

Per įvartį nuo varžovų kauniečiai atsidūrė po Michalo Machačo metimo. Tikslą jis pasiekė po puikaus komandos draugo perdavimo išvedusio jį vieną prieš vartininką (54:29, rez. perd. Ondrejus Machala).

Galiausiai „Kaunas City“ vartininką keitė šeštu aikštės žaidėju, o latviai pelnė įvartį į tuščius vartus. Jo autorius Lauris Bajarunas.

LLRF Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

LSFL čempiono likimas spręsis paskutinėse rungtynėse

Lietuvos studentų futbolo lygos dešimtajame ture Vilniaus universiteto komanda 0:1 nusileido Klaipėdos universitetui bei čempiono klausimą perkėlė į paskutines...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img