2023/12/01 - Penktadienis
No menu items!

Edvinas Šalkovskis vs Da Silva”: “Įsirašykite į kalendorių data ir laukite manes ringe”

Privalai perskaityti

Jau Lapkričio 18 dieną, Vilniuje, Avia Solutions Group Arenoje susikaus “Sparta Gym” auklėtinis Edvinas Šalkovskis, su olandų klubo „Mike’s Gym“ kovotoju Da Silva. Tai du jauni, bet labia perspektyvūs kovotojai, kurie pasiruošę atiduoti visas jėgas, kad parodytų įspūdingą kovą.

Šalkovskis pabrėžė, kad kiekvienai kovai reikia individualios taktikos. Jis ir jo komanda analizuoja kiekvieną varžovą ir stengiasi sukurti taktiką, kuri būtų nepalanki priešininkui. Edvinas neatskleidė daugiau apie savo strategiją, nes nori išlaikyti taktinį pranašumą.  Nors savo jis laiko paslaptyje, tačiau patikino, kad bus pasiruošęs 100% ir nenuvils savo fanų, o kalbėdamas apie atietį, sako, kad šiuo metu jis yra susikoncentravęs tik į vieną varžovą- Da Silva, ir kad tik laikas parodys, su kuo jis susikaus ateityje. 

Kovotojo teigimu, kovoti užsienyje yra lengviau, nes tuomet jis jaučia mažiau spaudimo- “nesenai buvau išvykęs į varžybas Budapešte, ten pastebėjau, jog tu esi niekam nereikalingas išskyrus tavo komandą, užsienyje tave mažai kas mato. Tuo tarpu namuose tavęs palaikyti atvyksta visi- draugai, pažystami, šeima ir kai jauti palaikymą ir tokį didelį dėmesį iš jų tu jautiesi atsakingas.” 

Edvinas savo kovos menų gerbėjams nori palinkėti tik vieno: “jūsų nenuvilsiu ir parodysiu gražią kovą. Įsirašykite į kalendorių kovos datą ir laukite manęs ringe.”

Edvino Šalkovskio ir Da Silva kovą išvysite jau Lapkričio 18 dieną Avia Solutions Group Arenoje Vilniuje “KOK MEGA SERIES” HERO’S” turnyre. Nepraleiskite progos viską pamatyti savo akimis.  Bilietus galite įsigyti bilietai.lt.

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=NNc62QyQGoM

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img