2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

M. Paulikienė ir A. Raupelytė Meksikoje pralaimėjo vienoms pasaulio čempionato favoričių

Privalai perskaityti

Antrąją nesėkmę Meksikoje vykstančiame pasaulio paplūdimio tinklinio čempionate patyrė Monikos Paulikienės ir Ainės Raupelytės duetas.

Lietuvos paplūdimio tinklininkės antrosiose B grupės rungtynėse sekmadienį 0-2 (19:21, 15:21) pralaimėjo antrąją vietą pasaulio reitinge užimančioms amerikietėms Kristen Nuss ir Taryn Kloth. Susitikimas truko 35 min.

JAV sportininkės turėjo iniciatyvą abiejuose setuose. Pirmajame sete, amerikietėms pirmaujant 20:15, lietuvės sugebėjo pelnyti keturis taškus iš eilės, tačiau išsigelbėti nebepavyko. Antrajame sete K. Nuss ir T. Kloth vėl įgijo keleto taškų pranašumą, kurį šįkart jau išsaugojo iki mačo pabaigos.

Su K. Nuss ir T. Kloth mūsiškės buvo žaidusios ir kovo mėnesį „Beach Pro Tour Challenger“ turnyre Meksikoje ir aštuntfinalyje joms pralaimėjo po trijų setų kovos 1-2 (19:21, 22:20, 9:15).

JAV paplūdimio tinklininkės šiais metais demonstruoja įspūdingą sportinę formą – jos laimėjo po vieną „Elite16“ ir „Challenger“ turnyrus, o nuo balandžio mėnesio vykusiuose šešiuose iš eilės „Elite16“ serijos turnyruose nebuvo užėmusios žemesnės nei penktosios vietos.

Paskutines grupės rungtynes M. Paulikienė ir A. Raupelytė žais su taip pat abu pirmuosius mačus pralaimėjusiomis japonėmis. Akiko Hasegawa ir Yurika Sakaguchi. Pastarosios 0-2 (9:21, 26:28) pralaimėjo brazilėms Andressai Cavalcanti ir Vitoriai Rodriguez.

Pirmajame etape komandos yra suskirstos į 12 grupių po keturias komandas. Grupėje visos poros sužais tarpusavyje. Į atkrintamąsias varžybas tiesiogiai pateks po dvi stipriausias grupių komandas ir keturios geriausios trečiąsias pozicijas užimsiančios ekipos. Likusios aštuonios trečiąsias vietas užimsiančios komandos papildomame etape kovos dėl likusių keturių vietų šešioliktfinalyje.

Pasaulio paplūdimio tinklinio čempionate varžosi po 48 vyrų ir moterų komandas. Iš viso bus sužaista 216 rungtynių. Varžybų prizų fondą sudaro 1 mln. JAV dolerių.

2023 metų pasaulio čempionai savo šalims iškovos kelialapius į Paryžiaus olimpines žaidynes.

LTF Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img