2024/04/22 - Pirmadienis
No menu items!

Papildymas „Žalgirio“ turinio kūrimo komandoje – pasiruošimą įveikęs M.Stonkus

Privalai perskaityti
2023–2024 m. sezone Kauno „Žalgirio“ gerbėjai, sekdami su komanda susijusį turinį, dar dažniau galės išvysti komandos sirgalių, aktorių ir humoristą Mantą Stonkų.
Lietuvos čempionai su M.Stonkumi pradėjo bendradarbiavimą, tad pramogų pasaulio atstovas vis dažniau bus matomas „Žalgiris TV“ pateikiamame turinyje, soc. medijoje ir sutinkamas „Žalgirio“ arenoje.
Tiesa, prieš prisijungdamas prie „Žalgirio“ organizacijos žinomas laidų vedėjas turėjo atlikti tam tikrus formalumus, kuriuos pridera įveikti visiems ekipos naujokams.
Vilniaus oro uoste nusileidęs aktorius nieko nelaukęs sėdo į automobilį ir iškart vyko į Kauną, kur jam kartu su kitais žalgiriečiais buvo atliktas sveikatos patikrinimas bei įvairūs medicininiai testai.
„Kai sirgau už Plungės „Olimpą“ ar Mažeikių „Naftą“ tokių dalykų nedarėme, bet aš turiu viską, ko reikia profesionaliam krepšininkui“, – patikros metu kalbėjo M.Stonkus.
Per patikrą, kurią M.Stonkus atliko kartu su Edgaru Ulanovu ir Brady Maneku, pastabų naujokui turėjo komandos fizinio rengimo treneris Justinas Grainys.
Vidutiniškai patikrą įveikęs naujasis komandos narys vyko ir į „Žalgirio“ areną, kurioje su jau paruoštu kontraktu jo laukė „Žalgirio“ direktorius Paulius Jankūnas.
Dėl sąlygų be didesnių derybų greitai susitarusios pusės suraitė parašus ant sutarties ir užtvirtino bendradarbiavimą viso sezono metu.
Pažiūrėję vaizdo įrašą taip pat sužinosite su kokiais nesklandumais susidūrė kitą dieną į „Žalgirio“ areną vėl atvykęs M.Stonkus, kaip jam sekėsi susipažinti su „Žalgirio“ arena, komandos draugais bei treneriais.

zalgiris.lt naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Šarūnas Pacevičius UCI varžybose Lenkijoje – 8-as, o Justinas Pavlovas – 11-as

Šeštadienį, balandžio 20-ąją, Lenkijoje surengtų 21-ųjų kalnų dviračių (MTB) olimpinio kroso varžybų „Rusza Peleton“ (UCI III kategorija) ir pirmajame...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img