2024/05/28 - Antradienis
No menu items!

Maxas Verstappenas triumfuoja nepaisant iššūkių: „Red Bull“ dominuoja Formulės 1 sezone

Privalai perskaityti

„Formulės 1“ sekmadienio lenktynėse triumfavo triskart pasaulio čempionas olandas Maxas Verstappenas su „Red Bull“ bolidu, nepaisant techninių problemų su priekine padanga ir privalomo mažiausiai trijų sustojimų taisyklės.

Lenktynių pradžioje britai George‘as Russellas ir Lewisas Hamiltonas (abu „Mercedes“) sukrečiai kovėsi su M. Verstappenu, bet nesėkminga situacija privertė L. Hamiltoną pasitraukti iš lenktynių. Po šios avarijos „McLaren“ pilotas Oscaras Piastri užėmė antrąją vietą, o „Aston Martin“ atstovas Fernando Alonso – trečiąją, nors vėliau dėl problemų finišavo šeštasis. Vėliau lenktynėse britas G. Russellas, nepaisant ankstesnės avarijos, finišavo ketvirtasis.

Po šių lenktynių M. Verstappenas su 433 taškais lyderiauja pilotų įskaitoje, o jo komandos draugas Sergio Perezas („Red Bull“) yra antroje vietoje su 224 taškais, lenkdamas L. Hamiltoną su 194 taškais. Konstruktorių įskaitoje „Red Bull“ komanda (657 taškai) pirmauja, o „Mercedes“ (326) ir „Ferrari“ (298) kovoja dėl antrosios vietos. Kitos lenktynės vyks spalio 22 d. JAV, Ostine.

spot_img
spot_img
Naujausios

Aivaras Mikutis UCI lenktynėse Prancūzijoje – septintas

Prancūzijoje surengtose daugiadienėse dviračių lenktynėse „Tour de la Mirabelle“ (UCI II kategorija) Aivaras Mikutis („Tudor Pro Cycling Team U23“)...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img