2023/12/01 - Penktadienis
No menu items!

Prestižinės „Aurum 1006 km powered by Hankook” Maratoninės Palangoje: Šventinės Jubiliejinės Lenktynės 2024 m

Privalai perskaityti

2024 m. Baltijos šalyse Palangoje vyksiančios didžiausios maratoninės „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynės pasiruošia pasižymėti istoriniu jubiliejumi – 25-osiomis savo egzistavimo metinėmis. Šios lenktynės niekada nebuvo nutrauktos nuo 2000 metų pradžios ir turi turtingą istoriją.

„Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynių organizatorius, VšĮ „Promo Events“ direktorius Darius Jonušis, pasidalino savo džiaugsmu dėl šio jubiliejaus. Jis pastebėjo, kad šis renginio formatas ir lenktynės, kurios kadaise buvo laikomos drąsia avantiūra, dabar yra plačiai pripažintos, ir apie Palangos lenktynes sužinojo labai daug žmonių.

Jubiliejinės lenktynės „Aurum 1006 km powered by Hankook“ vyks 2024 m. liepos 17-20 dienomis, o ši data buvo pasirinkta atsižvelgiant į konsultacijas su LASF ir kitų Europos panašių lenktynių organizatoriais.

Darius Jonušis pažymėjo, kad patvirtinta lenktynių data yra svarbi ne tik šalies, bet ir užsienio sportininkams, kurie dalyvaus šiose lenktynėse. Jau dabar jis kviečia sportininkus ir žiūrovus žymėti savo kalendoriuose 2024 m. liepos 17-20 dienas, kai Palangoje vyks šio ilgo ir prestižinio lenktynių festivalio jubiliejus.

Išsamios informacijos apie tai, ką organizatoriai pasiūlys sportininkams ir žiūrovams, dar nėra, tačiau garantuojama, kad kasmet šios lenktynės tampa vis įdomesnės ir konkurencingos. Praėjusiais metais finišavę automobiliai dažnai skyrėsi vos keliomis sekundėmis, o kartais tik dešimtosiomis dalimis sekundės. Šis konkurencinis aspektas dar labiau pabrėžia šių lenktynių reikšmę ir jų prestižą.

Renginio organizatoriams taip pat svarbu tai, kad pirmą kartą peržengta 1000 km maratono riba, o kiti lenktynių dalyviai patyrė sunkumų prarandami tokio pat nuotolio, kai lenktynės truko beveik 10 valandų. Šis faktorius tik dar labiau padidina šių lenktynių intriga.

Palangos meras Šarūnas Vaitkus taip pat teigia, kad šios lenktynės yra puiki galimybė susipažinti su Palanga, kuri šį renginį šiltai priima jau daugelį metų.

Be pačių lenktynių, renginio organizatorius pasiūlo įvairių pramogų ir šou programą. Tai apima muzikos pasirodymus, eismo saugumo akcijas, naujų automobilių pristatymus, istorinių automobilių parodą, lenktynes slalomo trase ir drag’ą, orientacinį ralį moterims ir daug kitų atrakcijų, kurios įtraukia žiūrovus visų amžiaus grupių. Tai renginys, kuris pritraukia tiek automobilių sporto entuziastus, tiek visuomenės narius, norinčius praleisti nuostabų savaitgalį Palangoje.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img