2024/07/24 - Trečiadienis
No menu items!

Karą Izraelyje pajautęs E. Zubas: „Visi tikimės, kad greitai vėl bus galima saugiai gyventi“

Privalai perskaityti

Lietuvos rinktinės vartininkui Emilijui Zubui kelionė į šią rinktinės stovyklą buvo tokia, kurios jis nenorėtų pakartoti niekada.

Primename, kad Lietuvos rinktinė Europos čempionato atrankos turnyre šeštadienį išvykoje susitiks su Bulgarijos komanda, o spalio 17-ąją, kitą antradienį, namuose priims Vengrijos futbolininkus.

Izraelyje žaidžiantis E. Zubas buvo priverstas su visa šeima palikti šalį, kai praėjusį savaitgalį ten prasidėjo kariniai veiksmai.

„Tikrai buvo dvi įtemptos dienos, norėjau apsaugoti savo šeimą, vaiką, žmoną, kartu buvo ir mama. Penktu nupirktu bilietu pavyko išskristi iš Izraelio. Skridome į Sofiją, tada į Frankfurtą, iš ten – į Vilnių.

Oro uoste praleidome gal 16 valandų, bet visi saugiai grįžome namo“, – savo kelionę iki gimtinės nupasakojo vartininkas.

Jis taip pat akcentavo, kad labai reguliariai palaiko ryšį su komandos draugais, iš kurių gauna šviežiausią informaciją apie situaciją šalyje.

„Su komandos draugais bendraujame kas valandą, susiskambiname, jie pasako šviežiausias naujienas, situacija kol kas dar įtempta, vyksta karas, bet visi tikisi, kad Izraelis kuo greičiau tą karą laimės ir visi vėl galės saugiai gyventi“, – pasakojo futbolininkas.

Panevėžietis taip pat pridėjo, kad rinktinė šiuo metu jam padeda nukreipti mintis į futbolą ir šiek pamiršti tai, kas vyksta jam svarbioje valstybėje.

„Fizinis krūvis tikrai padeda užmiršti tuos dalykus, palikti stresą už treniruočių aikštės, bet faktas, kad dalis širdies yra ir ten.

Praleidau ne vienerius metus, ten yra daug draugų, daug pažįstamų. Bet, kaip ir sakiau, tikiuosi, kad viskas greitai baigsis ir nereikės galvoti apie tokius blogus dalykus“, – vylėsi vartų sargas.

Jis taip pat pridėjo nežinantis, kada gali prasitęsti Izraelio čempionatas, kuriame jis atstovauja Tel Avivo „Hapoel“ komandai.

„Bandžiau ir pats sau atsakyti į šį klausimą, taip pat šnekėjome ir su klubo vadovybe. Jie informavo, kad šiuo metu nebus jokių sprendimų, reikės šiek tiek palaukti, savaitę ar dvi ir žiūrėti, kokia bus situacija. Bet visi tikisi, kad viskas grįš į normalų ritmą“, – sakė žaidėjas.

LFF Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Tarpsezonio sugrįžimas – „Žalgiris“ pasiekė susitarimą su I.Brazdeikiu

Kauno „Žalgirio“ klubas sulaukė į komandos gretas po pertraukos sugrįžtančio krepšininko. Kauniečiai sudarė 2 metų kontraktą su Ignu Brazdeikiu. 25...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img