2024/07/20 - Šeštadienis
No menu items!

McLaren” Komanda Pagerino „Formulės 1” Sustojimo Rekordą Kataro GP

Privalai perskaityti

Sekmadienį vykusiose Kataro GP lenktynėse „McLaren” komanda nustatė naują „Formulės 1” visų laikų rekordą, pasiekdama greičiausią sustojimą istorijoje. Britų lenktynininkas Lando Norrisas sustojo boksuose per tik 1.8 sekundės, nuverčiantis ankstesnį rekordą, priklausiusį „Red Bull” komandai, kuri 2019 m. Brazilijos GP metu aptarnavo Maxą Verstappeną per 1.82 sekundės.

Šis rekordas dar įspūdingesnis, atsižvelgiant į tai, kad šiuo metu „Formulėje 1” naudojamos didesnės padangos nei tuo metu, kai buvo nustatytas ankstesnis rekordas. „McLaren” komandos progresas antroje sezono pusėje yra nuostabus. Pradžioje jie varžėsi gale ir nepelnė taškų per pirmas 2 lenktynes. Tačiau nuo 9-10 etapų jie pradėjo kaupti taškus ir kovojo dėl vietos ant lenktynių podiumo.

Šiuo metu „McLaren” su 219 taškais konstruktorių įskaitoje iškilo į 5-ą vietą ir tikimasi, kad netrukus jie aplenks „Aston Martin” komandą, kuri turi 230 taškų. Pastaruoju metu „McLaren” bolidas pasirodė vienas greičiausių ant lenktynių trasos, būdamas antras pagal greitį tik po „Red Bull” komandos.

Tai įspūdinga „McLaren” komandos raidos istorija ir aiškus parodymas, kad pastangos ir tobulėjimas gali privesi iki rekordų nustatymo „Formulės 1” pasaulyje.

spot_img
spot_img
Naujausios

Liepos 27 – Rugpjūčio 1Paris La Défense Arena50 m baseinasAtrankosPusfinaliai / finalai12:0021:30 A – Atranka / P – Pusfinalis / ...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img