2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Pralaimėjimai ir Pažanga: Justinos Mikulskytės Pasirodymas Portugalijoje

Privalai perskaityti

Lietuvos tenisininkė Justina Mikulskytė patyrė pralaimėjimą Portugalijoje vykstančiame ITF serijos moterų teniso turnyre. Ji susitiko su britų tenisininke Heather Watson, kuri nugalėjo su rezultatu 2:6, 4:6. Tai buvo pirmasis jų susitikimas.

Pirmajame sete Justina Mikulskytė nepavyko užfiksuoti „break pointų” ir pralaimėjo dvi savo padavimų serijas. Antrajame sete kova buvo atkaklesnė, ir ji netgi pavyko atitrūkti 2:0. Tačiau britė Heather Watson įgijo pranašumą paskutiniame geime ir nugalėjo 6:4.

Nepaisant pralaimėjimo, Justina Mikulskytė pelnė 7 WTA vienetų reitingo taškus. Ji taip pat dalyvavo dvejetų varžybose kartu su švede Fanny Ostlund. Jie pasiekė ketvirtfinalą, bet pralaimėjo Anastasijai Grečkinai ir Manon Leonard su rezultatu 6:7 (6:8), 5:7.

Heather Watson yra patyrusi britų tenisininkė su įspūdinga karjera, kurioje ji laimėjo WTA turnyrus ir dalyvavo olimpinėse žaidynėse. Justina Mikulskytė ir toliau sieks tobulėjimo ir taškų rinkimo tarptautinėje teniso arenoje. ITF serijos moterų teniso turnyras Portugalijoje tęsiasi su 40 tūkst. JAV dolerių prizų fondu.

spot_img
spot_img
Naujausios

Prie LSU trenerių jungiasi patyrusi plaukimo specialistė Rasa Mažutaitienė: siūlys derinti studijas ir profesionalią karjerą

Nuo naujų mokslo metų Lietuvos sporto universitete (LSU) dirbti pradės garsi plaukimo trenerė Rasa Mažutaitienė, išugdžiusi ne vieną įvairių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img