2023/12/11 - Pirmadienis
No menu items!

Lietuvių pasirodymai KOK’115 Mega Series turnyre Taline

Privalai perskaityti

Šeštadienį Talino Tondirabos ledo arenoje įvyko įspūdingas „KOK’115 Mega Series” turnyras, kurio metu vyko kovos pusvidutinio svorio kategorijos „Grand Prix”. Ketvirtfinalių metu matėme neįprastas ir įdomias dvikovas.

Marokiečio Akramo Belmekki (3-1) pergalė prieš ukrainietį Volodymyrą Hynzhu (9-9-1), o Mahmudo Giahi (18-0-1) techniniu nokautu nugalėjo lietuvį Ričardą Kulį (8-3-1). Taip pat, esto Marko Šultso (13-10) techniniu nokautu nugalėjo olandą Guillermo Bloklandą (9-9), o lietuvis Raimondas Avlasevičius (14-0-1) techniniu nokautu laimėjo prieš estą Ankmarą Knuutą (8-6).

Pirmajame „Grand Prix” pusfinalyje M. Giahi įspūdingai nugalėjo A. Belmekki, pasiekęs nokautą antrajame raunde. R. Avlasevičius nugalėjės M. Šultsą teisėjų sprendimu.

Dvikova dėl čempiono vardo turėjo įvykti tarp R. Avlasevičiaus ir M. Giahi, tačiau Avlasevičius patyrė traumą ir turėjo vykti į ligoninę. Trauma greičiausiai atsirado antrojo raundo metu, kai estas itin dažnai atakavo jo kairę koją.

Dėl šios traumos į finalą pateko M. Šultsas, kuris susitiko su M. Giahi. Tačiau per dvikovą M. Šultsas patyrė stiprų smūgį keliu, ir medikai buvo priversti nutraukti jo kovą su M. Giahi. M. Giahi tapo pusvidutinio svorio kategorijos „Grand Prix” turnyro čempionu.

Vakaro pabaigoje į ringą žengė sunkiasvoris lietuvis Ignas Pauliukevičius (2-2), kuris antrajame raunde patyrė traumą ir pralaimėjo estui Denissui Smoldarevui (23-10) pagal MMA taisykles. Iki antrojo raundo pabaigos likus maždaug minutei, I. Pauliukevičius krito į nokdauną, po kurio sugrįžęs, jis sulaukė dar daugiau smūgių į kairę koją ir galiausiai nebegalėjo tęsti kovos. D. Smoldarevas šventė pergalę techniniu nokautu.