2023/12/11 - Pirmadienis
No menu items!

Sensacinga kvalifikacija ir sprinto lenktynės Indonezijoje: Jorge Martinas tapo „MotoGP“ čempionato lyderiu

Privalai perskaityti

Šeštadienį vyko 2023 m. „MotoGP” sezone Indonezijoje. Italas Luca Marini su „Ducati” motociklu stebino greičiu ir užėmė pirmą „pole” poziciją savo „MotoGP” karjeroje. Po kvalifikacijos ispanai Maverickas Vinalesas ir Aleixas Espargaro užėmė antroje ir trečioje eilėse.

Sprinto lenktynėse M.Vinalesas puikiai pradėjo ir aplenkė L.Marini. Tačiau Jorge Martinas per trumpą laiką pasiekė antrą vietą. Italas Marco Bezzecchi ir titulą ginantis Francesco Bagnaia taip pat stebino geromis važiavimo formomis. Tačiau ispanas Marcas Marquezas turėjo problemų ir išlėkė iš trasos.

Sprinto lenktynių metu J.Martinas perėmė lyderio vaidmenį ir galiausiai laimėjo lenktynes. M.Vinaleso problemos tęsėsi, o F.Bagnaia stengėsi ginti savo poziciją.

Dėl šių rezultatų J.Martinas tapo „MotoGP” čempionato lyderiu. F.Bagnaia nukrito į antrą vietą, o M.Bezzecchi liko trečias. Pagrindinės Indonezijos GP lenktynės vyks sekmadienį 10 val. Lietuvos laiku ir bus tiesiogiai transliuojamos „Go3 Sport Open” kanalu ir „Go3” platformoje.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Aleksandra Golovkina Iškovo Bronzos Medalį Rumunijoje ‘Edusport Trophy’ Varžybose

Rumunijoje vykusiose dailiojo čiuožimo varžybose „Edusport Trophy" bronzos medalį iškovojo Lietuvos atstovė Aleksandra Golovkina. Ji moterų solisčių rungtyje paliko...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img