2024/05/28 - Antradienis
No menu items!

E. Jankauskas: „Manau, jog Vengrijos rinktinė pelnytai yra pirma grupėje“

Privalai perskaityti

Lietuvos rinktinės rytoj laukia svarbi akistata Europos čempionato atrankoje – lietuviai Kauno Dariaus ir Girėno stadione susitiks su grupės lyderiais Vengrijos futbolininkais.

Rungtynės Kaune prasidės 21.45 val., bilietus įsigyti galite paspaudę čia. Tai bus paskutinės rinktinės rungtynės Kaune šiemet.

Lietuviai susitikimą pasitinka po svarbaus laimėjimo, kai išvykoje pavyko nugalėti Bulgarijos futbolininkus bei pakilti į ketvirtą vietą grupėje.

„Ši pergalė mums yra labai svarbi, ji suteikia reikalingo pasitikėjimo, ypač turint omenyje ir tai, jog jos mums reikėjo laukti labai ilgai. Labai džiugu taip pat ir tai, jog varžovus nugalėjome gražiu žaidimo stiliumi.

Esame geros nuotaikos, geros formos ir dabar laukiame artėjančių rungtynių“, – spaudos konferencijoje dvikovos išvakarėse kalbėjo rinktinės treneris Edgaras Jankauskas.

Jis taip pat nupasakojo ir komandos fizinę būklę.

„Jokių didelių traumų komandoje nėra. Yra įprastų nedidelių sumušimų, aišku, jaučiasi ir didelis nuovargis, bet jokių reikšmingų nusiskundimų dėl sveikatos problemų neturime ir tai mums yra labai džiuginanti naujiena.

Tikiuosi, jog tas futbolininkų nuovargis praeis ir rungtynių dieną būsime pilnai pasiruošę“, – akcentavo treneris.

Kalbėdamas apie būsimus varžovus iš Vengrijos, E. Jankauskas jiems negailėjo pozityvių žodžių.

„Manau, jog jie tikrai pelnytai yra pirmoje grupės vietoje. Vengrai yra praleidę vos du įvarčius, tai yra komanda, kuri abu kartus įveikė pajėgią Serbijos komandą.

Vengrai yra ryškus mūsų grupės favoritas, dėl to tai bus labai gera patirtis mums. Jie yra geroje formoje, pasitiki savimi, tad tai bus dar vienas geras testas prieš labai stiprią komandą“, – svarstė treneris.

E. Jankauskas taip pat džiaugėsi sirgalių palaikymu tiek rungtynėse Kaune, taip pat ir savaitgalio dvikovoje Bulgarijoje.

„Žinoma, tai yra labai didelė paspirtis ir parama visai mūsų komandai. Jau turėjome galimybę tą atmosferą čia pajausti, tad komanda tikrai norės dar kartą išgyventi šiurpuliukus rungtynių metu ir užsitarnauti sirgalių ovacijas po jų.

Išvykoje mes jautėme jų palaikymą, matėme atvykusių sirgalių džiaugsmą. Matant žmones, kurie negaili savo laiko, lėšų, visur keliauja su komanda, norime padaryti viską, jog ir tiems žmonėms, kurie buvo Bulgarijoje bei tiems, kurie atvyks antradienį į stadioną, nebūtų gaila nė savo laiko, nė kitų dalykų“, – sirgaliams žinutę skyrė treneris.

LFF Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Šiauliuose- persvertas rezultatas ir pergalė pabaigoje

Antrose rungtynėse iš eilės „Žalgiris“ palaužė varžovus rungtynių pabaigoje. Šį kartą dvikovoje prieš Šiaulius vilniečiams pavyko atsitiesti po praleisto...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img