2024/05/25 - Šeštadienis
No menu items!

Rytis Gurklys Laimi NEZ Šiaurės Europos Zonos Ralio Kroso Čempionate

Privalai perskaityti

Penkiolikmetis lietuvis Rytis Gurklys, jau užsitikrinęs Lietuvos ir Latvijos ralio kroso čempiono vardą klasei „Super 1600”, savo puikiai prasidėjusį sezoną papildė dar vienu triumfu. Praėjusį savaitgalį jis sužibėjo Šiaurės Europos zonos šalių ralio kroso čempionate, kur puikiai pasirodęs finale iškovojo pergalę ir čempiono titulą.

Rytis Gurklys, žinomas ralio kroso pasaulyje dėl savo talento ir atkaklumo, nesigėdėjo dalyvauti Rygoje, Bikerniekų trasoje surengtame NEZ – Šiaurės Europos zonos šalių ralio kroso čempionato etape. Šios lenktynės buvo lemiamos, nes jose sprendėsi NEZ čempiono vardas.

Varžovams nepavyko sutrukdyti Gurkliui siekti dar vieno aukščiausiojo apdovanojimo. Nepaisant oro sąlygų nepalankumo ir techninių problemų, kurias jaunuolis patyrė varžybų metu, jis nepasidavė.

„Anksčiau NEZ čempionatas būna išklotas keliuose etapuose, tačiau šiemet viskas susiklostė kitaip, o vienintelė galimybė pasitikrinti savo jėgas buvo šis etapas. Starte susiduriau su techninėmis problemomis ir netekau „Launch Control” sistemos, taigi teko startuoti rankiniu būdu. Tai nebuvo lengva, ir dar netinkamai pasirinkome padangas, bet nesitraukiau. Mechanikai greitai išsprendė problemas ir padarė korekcijas padangų pasirinkime”, – dalijosi Rytis Gurklys.

Finalinėje varžybose jaunuolis net „falšstartavo”, tačiau nepaisant to, sugebėjo sukaupęs jėgas išlaikyti persvarą ir triumfavo.

„Po dviejų „Joker” pravažiavimų teko apginti lyderio poziciją, ir tai pavyko net po baudų. Tai buvo neįtikėtinas jausmas”, – sakė jaunuolis.

Rytis Gurklys padėkojo savo rėmėjams ir komandai už puikų sezoną, kurio metu iškovojo du čempiono titulus ir daug pergalių etapuose. Jaunuolis taip pat pažadėjo pasidalinti kitų metų planais artėjant naujam sezonui. Tai triumfo akimirka jaunam talentui, kuris tęsia savo sparnus ralio kroso pasaulyje.

spot_img
spot_img
Naujausios

Mykolas Alekna triumfuoja „Johvi 2024 – Heino Lippo Memorial“ varžybose

Lietuvos disko metikas Mykolas Alekna laimėjo aukso medalį WA kontinentinio turo bronzinėse varžybose „Johvi 2024 – Heino Lippo Memorial“...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img