2023/12/05 - Antradienis
No menu items!

K.Maksvytis prieš dvikovą su „Baskonia“: „Tikimės, kad Arnas jau prisijungs prie mūsų“

Privalai perskaityti
Kauno „Žalgiris“ tęsia savo vizitą Ispanijoje. Antradienį Eurolygos čempionei Madrido „Real“ pralaimėję žalgiriečiai (79:93) Vitorijoje jau ruošiasi ketvirtadienį laukiančiam „Baskonia“ iššūkiui. Prieš jį Kazys Maksvytis apžvelgė būsimus varžovus.
„Jie vis dar ieško savo žaidimo, komanda kažkiek pasikeitė, bet branduoliu išliko treneris, – kalbėjo K.Maksvytis. – Namuose jie žaidžia gerai. Kaip sakoma, čia (Vitorijoje) „Žalgiriui“ visada žaisti sekasi gana sunkiai. Tikimės tą tendenciją pakeisti.“
Pastarąjį kartą kauniečiams laimėti Vitorijoje pavyko dar 2020-aisiais (74:60).
Baskai Eurolygos sezoną pradėjo 77:79 namuose nusileisdami „Real“. Antrajame ture Joano Penarroya auklėtiniai 91:86 palaužė Berlyno ALBA, o antradienį savų žiūrovų akivaizdoje 68:76 neatsilaikė prieš Miuncheno „Bayern“.
Rungtynės tarp Vitorijos ir Kauno komandų ketvirtadienį prasidės 21.30 val. Lietuvos laiku.
– Visuose trijuose mačuose „Baskonia“ į ketvirtą kėlinį ateidavo pirmaudama, kartą laimėjo, dusyk persvarą iššvaistė. Tai yra dėl jaunystės, patirties trūkumo? 
– Gali būti. Naudoja mažesnę rotaciją nei įprastai, kiek teko stebėti, pagrinde žaidžia 10 žaidėjų, gal tai daro įtaką. Įdomi tendencija.
– Praeitą sezoną įžaidėjo vaidmenyje jie turėjo Dariusą Thompsoną, Pierria Henry, šiemet – Nico Mannioną ir Codi Millerį-McIntyre‘ą. Kaip jiems sekasi pakeisti išvykusius žaidėjus? 
– Jie abu iš vienos pusės yra labai skirtingi. Jei C.Milleris-McIntyre‘as yra labiau fiziškas, gynybinio stiliaus žaidėjas, tai N.Mannionas labiau talentingas puolime, universalesnis, prie komandos labiau gali prisidėti puolime. Du įžaidėjai, abu savotiškai įdomūs.
– Markusas Howardas sunkiai pradėjo sezoną, bet tikriausiai išlieka pagrindiniu varžovų lyderiu, kuris bet kada gali užsikurti? 
– Be abejo, negalima nuvertini jo, negalima žiūrėti į rungtynes prieš tai. Kai jis užsikuria, jis pakeičia komandą, ji pradeda lengviau rinkti taškus, įneša tokio lengvumo. Mes taip pat skirsime jam nemažą dėmesį.
– Kiek smagu ir netikėta matyti Tadą Sedekerskį tarp lyderių atkovotų kamuolių grafoje?
– Smagu, jis turi visus duomenis, gerą kūną. Jis mėgsta dirbti gynyboje, kovoti dėl kamuolių puolime. Manau, kad išnaudoja savo fizines galimybes.
– Kokia Arno Butkevičiaus sveikata? 
– Arnas sveiksta, tikimės, kad jei viskas bus gerai, jis prisijungs prie mūsų.
– Pernai A.Butkevičius sakė, kad sunkiausia jam dengti buvo būtent M.Howardą. Ar rytoj galime pamatyti Arną ginantis prieš jį?
– Viena iš opcijų bus ir Arnas. Be abejo, reikės ir didelių pagalbos, ir komandinių pastangų. Tegul geriau kiti pelno taškus.
– Chima Moneke puikiai pradėjo sezoną. Koks tai žaidėjas? 
– Jis labiau energijos žaidėjas, taip vadinamas hustle, kuris kovoja dėl kiekvieno kamuolio ir yra ritme. Gal paskutinės rungtynės susiklostė kiek prasčiau, bet gana neblogai žaidžia, prideda komandai energijos ir fiziškumo. Būtinai reikės atkreipti dėmesį, ypač kovoje dėl kamuolių, jam įkirtinėjant, greitame puolime.

zalgiris.lt naujiena

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Filipinuose – istoriniai paplūdimio tinklininkų P. Stankevičiaus ir A. Knašo medaliai

Paskutiniame sezono turnyre – geriausias karjeros rezultatas. Taip Filipinuose besibaigiančiame „Beach Pro Tour Challenge“ serijos turnyre finišavo lietuviai Patrikas...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img