2024/06/18 - Antradienis
No menu items!

2024 metų Europos jaunimo paplūdimio tinklinio čempionatai vyks Sakartvele, Lenkijoje ir Turkijoje

Privalai perskaityti

Europos tinklinio konfederacija (CEV) paskelbė, kad 2024 metais Europos jaunimo paplūdimio tinklinio čempionatai vyks Kachrečio (Sakartvelas), Myslovičių (Lenkija) ir Izmiro (Turkija) miestuose.

Jeigu Myslovicėse bei Izmire tarptautiniai paplūdimio tinklinio renginiai vyksta nuolat, tai į Sakartvelo kurortą  geriausi jaunieji Europos paplūdimio tinklininkai atvyks pirmą sykį.

U22 amžiaus grupės sportininkai birželio 6-9 dienomis varžysis Izmire, „Inciralti“ paplūdimio tinklinio centre. Beje, šios amžiaus grupės Europos čempionės yra lietuvės Danielė Kvedaraitė ir Ariana Rudkovskaja.

Istorinis U18 Europos paplūdimio tinklinio čempionatas Kachretyje bus surengtas liepos 11-14 dienomis. Kachretis yra populiarus Sakartvelo kurortas. Iki šiol Sakartvele vyko tik salės tinklinio kontinentinės varžybos.

U20 Europos paplūdimio tinklinio čempionatas Lenkijoje vyks liepos 25-28 dienomis. Myslovicėse yra vykęs Europos U18 čempionatas, čia taip pat nuolat rengiami ir profesionalų „Beach Pro Tour“ serijos turnyrai.

LTF Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Sugrįžus po pertraukos- trečia pergalė prieš „Panevėžį”

Po rinktinių pertraukos į namų stadioną grįžęs „Žalgiris“ trečią kartą šį sezoną įveikė „Panevėžio“ komandą tuo pačiu rezultatu 2:1. Pirmą...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img