2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Istorinė akimirka motosporto pasaulyje

Privalai perskaityti

Lietuva švenčia istorinę akimirką motorsporto srityje, nes šalyje turime net du pasaulio ralio-reidų čempionus. Pasibaigus Maroko ralio renginiui, Laisvydas Kancius užsitikrino pasaulio čempiono titulą keturračių motociklų kategorijoje. Tai pirmas atvejis, kai lietuvis tapo pasaulio motociklininkų čempionu.

Savo ruožtu, Rokas Baciuška, antras mūsų šalies čempionas, T4 klasės ralio-reido čempionu, apgynė savo pernai laimėtą trofėjų. Baciuška jau anksčiau buvo užsitikrinęs pirmąją vietą čempionate, todėl Maroke dalyvavo T3 klasės varžybose. L. Kancius, pasirodęs penktajame Maroko ralio etape, finišavo penktas, tačiau pasaulio čempionato etapo įskaitoje užėmė trečiąją vietą, kas leido jam išlaikyti lyderio poziciją, įgytą po pirmųjų keturių čempionato etapų.

Laisvydas Kancius dalinosi savo jausmais po pergalės: „Trūksta žodžių apsakyti tą džiaugsmo jausmą, kurį dabar jaučiu, bet tikrai taip – be galo gera būti pasaulio čempionu. Į šį rezultatą buvo įdėta daug jėgų, pastangų, nervų, laiko ir viskas, ką tik įmanoma įdėti.” Jis taip pat padėkojo savo šeimai, komandai, rėmėjams ir gerbėjams už paramą ir palaikymą šioje nenuilstamoje kovojant už titulą. Kancius pabrėžė, kad šis titulas yra bendras visos komandos ir palaikančiųjų pasiekimas, ir pažadėjo grįžti namo su čempiono taure kaip šalies didžiulės sėkmės simboliu.

Šis istorinis pasiekimas ne tik pabrėžia Lietuvos sportinį potencialą, bet ir kviečia jaunimą siekti aukštumų, net ir tose srityse, kurios anksčiau buvo laikomos neįprastomis mūsų šalyje.

spot_img
spot_img
Naujausios

Patvirtinta irkluotojų olimpinė rinktinė: D. Karalienė ir 7 debiutantai

Ketvirtadienį Lietuvos irklavimo federacija patvirtino sportininkus, dalyvausiančius Paryžiaus olimpinėse žaidynėse. Lietuvos irklavimo rinktinę Prancūzijos sostinėje sudarys 8 atletai, iš...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img