2024/07/24 - Trečiadienis
No menu items!

„Kaunas City“ ir vėl nugalėjo „7bet-Hockey Punks“

Privalai perskaityti

 „Kaunas City“ komanda antrą kartą šiame sezone nugalėjo Vilniaus „7bet-Hockey Punks“ klubą.

OHL Baltijos ledo ritulio čempionato rungtynėse Kaune šeimininkai 5:1 nugalėjo svečius iš Vilniaus.

Pirmajame rungtynių kėlinyje vyravo apylygis žaidimas. Abi komandos turėjo po vieną daugumą ir atliko panašų skaičių metimų, bet įvarčių pelnyta nebuvo.

Situacija pasikeitė antrajame kėlinyje. Jau 14 jo sekundę Lukas Žukauskas perėmė ritulį už varžovų vartų, perdavė ritulį Denysui Hončarenko, kuris surado įvartį iš arti pelniusį Nazarą Ružnikovą (20:14, rez. perd. L. Žukauskas, D. Hončarenko).

Po trijų minučių rezultatą padvigubino „Kaunas City“ puolėjas Ondrejus Machala (24:38, rez. perd. Michalas Machačas, Dmytro Danylenko). Jis pasižymėjo pabėgęs vienas prieš vartininką, suklaidindamas Artūrą Pavliukovą.

„7bet-Hockey Punks“ į tai atsakė sėkmingai realizuodami daugumą. Atakos smaigalyje atsidūrė ir įvartį pelnė Ilja Četvertakas (27:35, rez. perd. Magnusas Jakobsonas, Samuelis Blanchetas-Cote).

Trečiasis rungtynių kėlinys visiškai priklausė „Kaunas City“ komandai. Dar du įvarčius pelnė O. Machala (40:39, rez. perd. M. Machačas, Filipas Hudakas ir 51:16, rez. perd. Borisas Hrubo, F. Hudakas), o vieną pridėjo Kostas Gusevas (45:39, rez. perd. N. Ružnikovas, L. Žukauskas)

LLRL Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Tarpsezonio sugrįžimas – „Žalgiris“ pasiekė susitarimą su I.Brazdeikiu

Kauno „Žalgirio“ klubas sulaukė į komandos gretas po pertraukos sugrįžtančio krepšininko. Kauniečiai sudarė 2 metų kontraktą su Ignu Brazdeikiu. 25...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img