2024/05/25 - Šeštadienis
No menu items!

Dana White pradeda puolimą prieš USADA dėl Conoro McGregoro pozicijos

Privalai perskaityti

Dana White pradėjo puolimą prieš Jungtinių Valstijų antidopingo agentūrą po žinios apie jų partnerystės su UFC pabaigą.

USADA šią savaitę paskelbė, kad jų sutartis su UFC nebus atnaujinta, nepaisant to, kad gegužės mėnesį įvyko „teigiamas ir produktyvus susitikimas“.

Antidopingo agentūra tvirtino, kad jų santykiai su UFC tapo „nepagrįsti“ dėl organizacijos pozicijos dėl Conoro McGregoro sugrįžimo.

White‘as toli gražu nebuvo patenkintas, kad USADA viešai „vėdino jų nešvarius skalbinius”. UFC prezidentas ir naujai išrinktas generalinis direktorius sakė: „Tai buvo nešvarus žingsnis.”

UFC dar nepaskelbė planų dėl antidopingo protokolų, kuriuos ketina įgyvendinti sausio 1 d. Tačiau White’as tvirtina, kad patys jie neprižiūrės narkotikų testavimo.

Jis pasakė : „Mokėtume nepriklausomai įmonei [už tai, kad ji prižiūrėtų jų testavimą]. Tai geriausias būdas tai padaryti. Turime standartą, kurį nustatome , bet daugelis žmonių yra nusiminę USADA veikla. Ir mes stengiamės eiti kita kryptimi. „

spot_img
spot_img
Naujausios

LSFL čempiono likimas spręsis paskutinėse rungtynėse

Lietuvos studentų futbolo lygos dešimtajame ture Vilniaus universiteto komanda 0:1 nusileido Klaipėdos universitetui bei čempiono klausimą perkėlė į paskutines...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img