2023/12/05 - Antradienis
No menu items!

Lietuvos veteranų (35+) taurės finale – dviejų Žemaitijos komandų dvikova

Privalai perskaityti

Paaiškėjo dvi komandos, kurios susitiks dėl šių metų Lietuvos veteranų (35+) taurės trofėjaus.

Rimta kova vyko pirmenybių Žemaitijos zonoje, kur dėl pirmos vietos žaidė penkios komandos, kurios rungėsi dviejų ratų sistema.

Turnyre dalyvavo Plungės „Babrungas“, Kretingos „Minija“, Tauragės „Tauras“, Telšių „Džiugo veteranai“, ir Gargždų AMK „Veteranas“.

Komandoms tarpusavyje sužaidus po du sykius paaiškėjo, kad nugalėtojais čia tapo gargždiškiai, antra vieta atiteko Telšių komandai, treti liko „Tauro“ futbolininkai.

Kadangi šiais metais nepavyko surinkti pilnos sudėties vykdyti pirmenybes ir Aukštaitijos zonoje, nors komandų, norinčių žaisti, ir buvo (Vilniaus „Aktas“ ir Ukmergės „Vienybė“), buvo nuspręsta surengti taurės varžybas.

Taurės varžybose pusfinalių ir finalų sistema dalyvauja dvi stipriausios Žemaitijos zonos komandos (Gargždų ir Telšių) ekipos bei dvi rungtis panorusios Aukštaitijos zonos ekipos – „Aktas“ ir „Vienybė“.

Pastarosios dvi tarpusavyje dviejų susitikimų serijoje varžėsi, kam kokie pusfinalio varžovai iš Žemaitijos zonos atiteks.

Dviejų rungtynių serijoje ukmergiškiai pranoko Vilniaus komanda, o tai reiškė, jog pusfinaliuose Gargždų komanda susitiko su „Aktu“, o telšiškiai – su Ukmergės komanda.

Visgi šiose rungtynėse savo pranašumus įrodė Žemaitijos komandos – gargždiškiai ir telšiškiai nugalėjo savo varžovus.

Tai reiškia, jog finale dėl taurės laimėtojų titulo susirungs Telšių ir Gargždų veteranų komandos, o dėl trečios vietos lauks akistata tarp Ukmergės ir Vilniaus futbolininkų.

Šių dvikovų laikas ir vieta turėtų būti patvirtinti artimiausiu metu.

lff.lt naujiena

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Filipinuose – istoriniai paplūdimio tinklininkų P. Stankevičiaus ir A. Knašo medaliai

Paskutiniame sezono turnyre – geriausias karjeros rezultatas. Taip Filipinuose besibaigiančiame „Beach Pro Tour Challenge“ serijos turnyre finišavo lietuviai Patrikas...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img