2024/02/29 - Ketvirtadienis
No menu items!

Pajėgiausios Lietuvos paplūdimio tinklinio poros Indijoje žengė į aštuntfinalį

Privalai perskaityti

Indijoje vykstančiame „Beach Pro Tour Challenge“ serijos paplūdimio tinklinio turnyre į atkrintamąsias varžybas pateko abi stipriausios Lietuvos poros.

Vyrų varžybose puikiai startavo Patrikas Stankevičius ir Audrius Knašas. Jie E grupės pusfinalyje 2-1 (21:16, 17:21, 15:11) palaužė prancūzus Remi Bassereau ir Julieną Lyneelą.

Grupės finale mūsiškiai 2-0 (21:13, 21:15) įveikė austrus Mathiasą Seiserį ir Laurencą Grossigą.

Lietuvių varžovai aštuntfinalyje paaiškės ištraukus burtus.

Moterų turnyre startavo tiesiai iš pasaulio čempionato Meksikoje į Indiją atvykusios Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė. Jos E grupės pusfinalyje po daugiau nei 1 val. trukusios kovos 1-2 (21:23, 21:10, 13:15) pralaimėjo italėms Margheritai Bianchin ir Claudiai Scampoli.

Dienos mačai Indijoje vyko alinant didelei kaitrai, todėl sportininkai nuolat gaivinosi vandeniu. M. Paulikienei net prireikė medikų pagalbos kai trečiajame mačo su Italijos pora sete ji negalėjo iškart atsikelti. Atsigaivinusi ji tęsė kovą.

Kovoje dėl trečiosios vietos grupėje bei paskutinio kelialapio į atkrintamąsias varžybas M. Paulikienė ir A. Raupelytė 2-0 (21:16, 22:20) pranoko tituluotas čekes, penktas pagal skirstymą Barborą Hermannovą ir Marie-Sarą Štochlovą.

Aštuntfinalyje Lietuvos čempionės susitiks su pajėgia Šveicarijos pora – Anouk Verge-Depre ir Joana Mader.

Turnyro Indijoje kvalifikacijoje mėgino įveikti ir dar viena Lietuvos pora – Ieva Vasiliauskaitė ir Erika Kliokmanaitė. Deja, bet antrajame kvalifikacijos rate jos po atkaklios kovos 1-2 (14:21, 22:20, 9:15) nusileido ispanėms Mariai Carro ir Angelai Lobato.

Bendrą turnyro Indijoje prizų fondą sudaro 150 tūkst. JAV dolerių.

ltf.lt Naujiena

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

„Žalgiris Group“ planai Dariaus ir Girėno stadione bei Kauno sporto halėje – pasaulinio garso atlikėjai, varžybos ir erdvės miestiečiams

„Žalgiris Group“ Kauno Dariaus ir Girėno stadione bei Kauno sporto halėje planuoja pritaikyti patirtį, įgytą valdant „Žalgirio“ areną. Šiuo...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img