2024/05/28 - Antradienis
No menu items!

Jaunimo šokių iki 21 m. Europos čempionatas

Privalai perskaityti

enkijos Elbingo mieste įvyko 2023 m. jaunimo iki 21 m. standartinių šokių Europos čempionatas. Atvirame čempionate dalyvavo 49 poros, tarp kurių buvo ir penki Lietuvos duetai.

Lietuva šio čempionato finale buvo vienintelė valstybė, kuriai finale atstovavo net dvi poros! Aurimas Meška ir Ainė Rutkauskaitė (Kauno Editos Daniūtės šokių studija) užėmė 5-ąją vietą, o Edvardas Mašaro ir Gabija Lapševičiūtė (Vilniaus “Spindulys”) – 6-ąją.

Edvardo ir Gabijos visi šokiai finale buvo įvertinti šeštosiomis vietomis, tuo tarpu Aurimas ir Ainė už tango ir Vienos valsą gavo ketvirtąsias vietas, o už kitas šokius – penktąsias; tad nuo galutinės ketvirtosios vietos juos teskyrė vienas šokis, o, Lenkijos teisėjo nuomone, mūsų duetas turėjo būti pirmas visuose šokiuose.

Visgi, aukso medaliai atiteko Dumitru Sardari ir Melisai Wederkinck iš Moldovos, sidabro – Cerban Constantin Clit ir Aurorai Gioncadai iš Rumunijos, bronzą išsiveža estai Aleksey Bessonov ir Sarah Sofie Barjabin. Įdomu, kad dėl aukščiausios podiumo vietos kova vyko atkakliai – poros surinko po 7 ir 8 balus. Ketvirtoji vieta šiame finale atiteko parketo šeimininkams Marcel Mijalski ir Julijai Woiteczek.

Lietuvai atstovavę Kristijonas Jankūnas ir Viltė Žibūdaitė (Vilniaus “Spindulys”) čempionate užėmė 25 – 26-ąją vietą, Justas Gedgaudas ir Vesta Šeflerytė (Kauno “Sūkurys”) – 31-ąją, Rytis Skindzera ir Agata Pavlova (Kauno “Sūkurys”) – 35 – 36-ąją.

Beje, Lietuvos vertintojo šiame Europos čempionate nebuvo, šokėjams teisėjavo Italijos, Moldovos, Ukrainos, Izraelio, Čekijos, Ispanijos, Portugalijos, Vokietijos ir Lenkijos specialistai.

dancesport.lt Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Šiauliuose- persvertas rezultatas ir pergalė pabaigoje

Antrose rungtynėse iš eilės „Žalgiris“ palaužė varžovus rungtynių pabaigoje. Šį kartą dvikovoje prieš Šiaulius vilniečiams pavyko atsitiesti po praleisto...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img