2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

„Mic‘d UP“ su E.Ulanovu – kapitono emocijos ir įspėjimas komandos draugams

Privalai perskaityti
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pirmąsias šešerias „Betsafe-LKL“ sezono rungtynes pažymėjo iškovodami visas pergales. Šioje sezono atkarpoje komandos draugus nuo atsarginių suolo dvikovoje su Jonavos „CBet“ palaikė kapitonas Edgaras Ulanovas, padėjęs atverti rungtynių užkulisius.
Puolėjas susitikimo metu segėjo mikrofoną, o žalgiriečio emocijos ir komandos draugų palaikymas užfiksuotas dar viename šio sezono „Žalgiris Insider“ laidų rubrikos „Mic‘d UP“ epizode.
Rungtynėse su Jonavos ekipa žalgirietis nežaidė dėl jam suteikto poilsio, o prieš pat išmetant ginčo kamuolį į orą įspėjo komandos draugus dėl mikrofono.
„Jokių blogų komentarų“, – juokavo žaidėjas.
Didžiules E.Ulanovo emocijas sukėlė ir rungtynių pradžioje Arno Butkevičiaus perimtas kamuolys ir du greitoje atakoje pelnyti Danieliaus Lavrinovičiaus taškai.
Visame klipe, kurį gali pamatyti visi „Žalgiris Insider“ prenumeratoriai, žalgirietis dalijosi savo pastebėjimais komandos draugams išpildant derinius ir reagavo į kitus įvykius susitikime.

zalgiris.lt naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Prie LSU trenerių jungiasi patyrusi plaukimo specialistė Rasa Mažutaitienė: siūlys derinti studijas ir profesionalią karjerą

Nuo naujų mokslo metų Lietuvos sporto universitete (LSU) dirbti pradės garsi plaukimo trenerė Rasa Mažutaitienė, išugdžiusi ne vieną įvairių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img