2024/07/21 - Sekmadienis
No menu items!

Pasaulio reitingo varžybos Klaipėdoje

Privalai perskaityti

Šeštadienį Klaipėdos “Švyturio” arenoje vyko WDSF pasaulio reitingo varžybos jauniams ir jaunimui “Tendance taurė 2023”.

Gaila, jog ne visos WDSF grupės varžybose gausiai susirinko, tačiau atvykusieji šokėjai turėjo puikias galimybes šokti didelėje arenoje ir buvo apdovanoti gražiomis taurėmis.

WDSF jauniai II amžiaus grupių programose puikai pasirodė Mykolas Inta ir Fausta Rupšytė (Klaipėdos “Žuvėdra”) bei Ignas Ratkevičius ir Liveta Spaustinaitytė (Šiaulių “Šypsena”). M. Inta ir F. Rupšytė buvo pirmi standartinių ir antri Lotynų Amerikos šokių varžybose, o I. Ratkevičius ir L. Spaustinaitytė – pirmi Lotynų Amerikos šokių ir antri standartinių šokių programoje.

3-oji vieta šios amžiaus grupės standartinių šokių finale atiteko Nagliui Markevičiui ir Silvijai Vilionskytei (Vilniaus “Ratuto”); Lotynų Amerikos šokių finale jie užėmė 4-ąją vietą. Augustas Patockas ir Vėtrūnė Adomavičiūtė (Vilniaus “MJ sportinių šokių akademija”) Lotynų Amerikos šokių programoje buvo įvertinti 6-ąja, o standartinių šokių – 7-ąja vietomis. Jaunių II varžybose dalyvavo atitinkamai 7 ir 9 poros.

WDSF jaunių I amžiaus grupėje abiejų programų nugalėtojais tapo Arianas Eismontas ir Emilija Chmeliova (Klaipėdos “Tendance”).

Dovydas Labutis ir Miglė Pravilonytė (Kauno “Duetas” ir Vilniaus “Ratuto”) standartinių šokių varžybose buvo 2-i, o Lotynų Amerikos šokių – 3-ti. Augustas Jonaitis ir Kotryna Bernotaitė (Klaipėdos “Žuvėdra”) 2-ieji buvo Lotynų Amerikos šokių programoje. Jaunių I varžybose šoko 2 ir 5 poros.

WDSF jaunimo standartinių šokių varžybose Vakaris Pilka ir Saulė Endriukaitytė (Vilniaus “Cafe Latino”) užėmė 2-ają vietą, o Žymantas Rastenis ir Emilija Bartkevičiūtė (Vilniaus “Vijūnas”) buvo 4-ti. Grupėje šoko 4 poros.

Varžybose teisėjavo Lietuvos vertintojai Vytautas Bankauskas, Žanas Untulis, Aušrelė Visockienė, vyriausiąja vertintoja dirbo Dalia Vaikšnorienė. Klaipėdos turnyrą kartu su pasaulio ir Lietuvos sportinių šokių federacijomis organizavo Klaipėdos sportinių šokių klubas “Tendance”, vadovaujamas Dmitrijaus Popovo.

dancesport.lt Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Lietuvos šokėjų triumfas Azijos sportinių šokių festivalyje Usio mieste

Kinijos Usio mieste vykstančiame Azijos sportinių šokių festivalyje „Asian DanceSport Festival 2024“ surengti net trys Pasaulio sportinių šokių federacijos...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img