2024/07/20 - Šeštadienis
No menu items!

#ŽalgirisOnAir. A.Butkevičius – apie buvimą Kaune, neišnaudotą potencialą ir žalgiriečių rotacijas

Privalai perskaityti
Kauno „Žalgirio“ puolėjas Arnas Butkevičius, pradėjęs antrąjį savo sezoną komandos gretose, jaučiasi užtikrintai žaisdamas su žaliai baltais marškinėliais.
Apie tai krepšininkas pasakojo gyvame susitikime su Žalgiris Insider“ Klubo plano prenumeratoriais. Pirmoje pokalbio dalyje A.Butkevičius dalijosi mintimis apie antrą sezoną „Žalgiryje“ ir sezono pradžią, apskritai.
„Turi praeiti eilę klausimų. Iš pradžių galvoje, – pirmo sezono pradžią „Žalgiryje“ prisiminė A.Butkevičius. –  Vėliau pamatai, kad viskas labai protingai daroma. Lygis labai aukštas ir nieko tau per daug galvoti nereikia, viskas už tave apgalvota, tik eik dirbk ir viskas. Šiais metais visi šie klausimai atsimeta, dėl jų galvos neskauda. Lieka tik treniruotis su treneriu, pasitikėti jais. Man buvo atsistatymas po operacijos. Pati sezono pradžia… Visada norisi daugiau iš savęs, bet svarbiausia, kad pradėjome kaip komanda, galbūt ir ne pačiu gražiausiu žaidimu, bet pergalingai.“
Po pirmųjų šešių susitikimų „Betsafe-LKL“ čempionate ir pirmų keturių Eurolygoje žalgiriečiai pralaimėjo tik praėjusio sezono Eurolygos čempionams Madrido „Real“ krepšininkams jų aikštėje.
Tiesa, sezono pradžioje „Žalgiriui“ teko nekart lipti iš duobės tiek Eurolygoje, tiek vietiniame fronte, stengiantis pasigriebti iš rankų slydusias pergales.
Kalbėdamas apie bangavimus, A.Butkevičius tikino, kad jų buvimas rodo, jog „Žalgiris“ dar turi neišnaudotų rezervų.
„Jeigu taip banguodami sugebame iškovoti pergales, reiškia turime nemažą potencialą žaisti ir geriau. Kažkiek su Vitorijos klubu rungtynėse bangavimų jau buvo mažiau. Norėtųsi, kad jų būtų dar mažau, bet, aišku, jų visada atsiras. Čia yra krepšinis, sportas, nesame robotai. Visose komandos taip būna. Svarbiausia, kad bangavimai nebūtų tokie, kai įkrenti į milžiniškas duobes. Po to iš jų išlipti yra labai sudėtinga. Norėtųsi, kad svyravimai būtų mažesni, o tempas geriau laikomas“, – aiškino žalgirietis.
Pralaimėtose rungtynėse Madride A.Butkevičius negalėjo padėti komandai dėl staiga pakilusios temperatūros. Sutrumpėjus rotacijai puolėjų grandyje, kiti žalgiriečiai turėjo lopyti skyles. Vertindamas tai, kaip atrodė „Žalgiris“ be jo aikštėje, A.Butkevičius gyrė pasitempusius komandos draugus.
„Galime pasižiūrėti ir iš kitos pusės – ar rungtynės Vitorijoje neparodė, kad Dovis vertas didesnių minučių? Kaip pažiūrėsi, vėlgi – tokie klausimai, aišku, yra svarbiausi treneriams. Ką jie mato, ko jie nori labiausiai, kur mes esame silpnesni. Tas minutes paimti gali bet kas. Visi žaidėjai nori žaisti, niekas nenori sėdėti ant suolo. Jeigu minučių bus daugiau, bus smagu. Yra tų žaidėjų, kurie gali slinktis į „trečią“ poziciją – tiek Tomas, tiek Dovis. Nematau jokių problemų jiems slenkantis ten“, – tikino krepšininkas.
Viso pokalbio metu A.Butkevičius įvertino ir komandos naujokų būdą ir žaidimą, o prenumeratoriams skirtoje dalyje sužaidė „Kategorijų“ žaidimą bei atsakė į sirgalių klausimus.

zalgiris.lt naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Liepos 27 – Rugpjūčio 1Paris La Défense Arena50 m baseinasAtrankosPusfinaliai / finalai12:0021:30 A – Atranka / P – Pusfinalis / ...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img