2024/07/20 - Šeštadienis
No menu items!

„Formulės 1“ įvykiai Ostine

Privalai perskaityti

Ostine vykusiose „Formulės 1“ lenktynėse triumfavo olandas Maxas Verstappenas iš „Red Bull“ komandos, kuriam tai buvo 50-a karjeros pergalė. Nors Verstappenas startavo tik iš šeštos vietos ir turėjo problemų su stabdžiais, jis įveikė visas kliūtis ir finišavo pirmas. Tuo tarpu „pole“ pozicijoje startavęs Charlesas Leclercas iš „Ferrari“ finišavo tik šeštas, o britas Lando Norrisas iš „McLaren“ prarado priešlenkiamosios pozicijos pranašumą Verstappenui ir vėliau ir Lewisui Hamiltonui.

Hamiltonas, startavęs iš ketvirtosios pozicijos, finišavo antroje vietoje.

Vienas rimtesnis įvykis lenktynėse buvo incidentas tarp Oscaro Piastri ir Estebano Ocono, dėl kurio abu pilotai pasitraukė.

Daugelis žiūrovų Ostine nusivylė Verstappeno triumfu, skanduodami Sergio Perezo vardą ir net nušvilpę lenktynių nugalėtoją. Nepaisant šių jausmų, Verstappenas šiuo metu yra pilotų įskaitos lyderis su 466 taškais, sulaužydamas visų laikų surinktų taškų per sezoną rekordą.

Kitos lenktynės – Meksikos GP – vyks spalio 29 d.

spot_img
spot_img
Naujausios

Liepos 27 – Rugpjūčio 1Paris La Défense Arena50 m baseinasAtrankosPusfinaliai / finalai12:0021:30 A – Atranka / P – Pusfinalis / ...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img