2024/07/20 - Šeštadienis
No menu items!

Arminas Jasikonis Laikinai Stabdo Motokroso Karjerą

Privalai perskaityti

Lietuvos motokroso legenda Arminas Jasikonis pranešė apie savo sprendimą laikinai stabdyti sportinę karjerą. Jasikonis išgarsėjo dėl savo pasiekimų pasaulio čempionate, kuriame 2019 m. užėmė 7-ąją vietą ir 2020 m. triumfavo Latvijoje. Tačiau 2020 m. rugsėjį įvykusioje Lombardijos GP lenktynėse lietuvis patyrė sunkią avariją, po kurios jam buvo sukelta dirbtinė koma.

Nors po traumos 2021 m. Jasikonis sugrįžo į varžybas ir pasiekė kelis solidžius rezultatus, jo karjera nebesirito sėkminga kryptimi. 2022 m. sportininkas jautė traumos pasekmes, dėl ko negalėjo dalyvauti daugelyje pasaulio čempionato etapų. Jasikonis nusprendė pereiti prie lengvesnių varžybų Italijos ir Lietuvos čempionatuose.

„Motokrose susiradau daug puikių draugų ir išgyvenau daug nuostabių akimirkų. Šis sportas buvo mano gyvenimas, tačiau dabar reikia susitvarkyti gyvenimą“, – pranešė Jasikonis. Jis taip pat humoristiškai pridūrė, kad galbūt keletas milijonų galėtų pakeisti jo sprendimą.

spot_img
spot_img
Naujausios

Liepos 27 – Rugpjūčio 1Paris La Défense Arena50 m baseinasAtrankosPusfinaliai / finalai12:0021:30 A – Atranka / P – Pusfinalis / ...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img