2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Merginų U19 rinktinė neprilygo Šveicarijos bendraamžėms

Privalai perskaityti

Savo antras kontrolines rungtynes UEFA turnyre sužaidė Lietuvos merginų iki 19 metų rinktinė. Lietuvės stojo į dvikovą su stipriausia lig tol sutikta rinktine – Šveicarijos komanda.

Šiose rungtynėse šveicarės nuo pat susitikimo pradžios dominavo aikštėje ir savo žaidybinę iniciatyvą per pirmąjį kėlinį pavertė aštuoniais įvarčiais. Lietuvės įvarčius praleido dažniausiai po šveicarių puikiai išpildytų standartinių situacijų ir kombinacijų.

Antroje rungtynių pusėje varžovės išlaikė aukštą žaidimo spartą ir taip pat sėkmingai realizavo savo progas atakų metu. Šveicarijos ekipa laimėjo rezultatu 17:0, o daugiausiai įvarčių įmušė saugė Naomi Luyet, padarydama tai keturis keturis.

Paskutines šio turnyro rungtynes lietuvės sužais antradienį prieš Kipro rinktinę, kuri 0:15 nusileido šveicarėms bei šį vakarą rungsis su albanėmis. Būsimas susitikimas Šafhauzeno stadione prasidės 14 valandą.

Rungtynių statistikaŠveicarija – Lietuva 17:0 (8:0)

Vilio „Lidl Arena“ stadionas, teisėja – Victoria Beyer (Prancūzija)

Įvarčiai: 2 min. Lia Kamber, 7 ir 68 min. Janina Egli, 23, 44, 52 ir 90+3 min. Naomi Luyet, 30 ir 90+5 min. Leela Egli, 33 ir 41 min. Sydney Schertenleib, 49 min. iš baudinio ir 55 min. Noémie Potier, 72 ir 80 min. Mara Tauriello, 82 min. Nerina Waldhart (Šveicarija), 45+4 min. į savus vartus Aistė Šveckutė (Lietuva);

Įspėtos: 57 min. Caterina Tramezzani (Šveicarija), 84 min. Karolina Jasaitytė, 87 min. Miglė Žižytė (Lietuva);

Lietuvos merginų U19 rinktinės sudėtis: Austėja Petkevičiūtė (46 min. Darija Mikuckytė), Ineta Šukštulytė (46 min. Vanesa Vasiliauskaitė), Greta Jaroševičiūtė, Karolina Jasaitytė, Aistė Šveckutė (60 min. Kotryna Maželytė), Karina Klevinskaitė (46 min. Neda Klezaitė), Irūna Blaškytė (60 min. Miglė Žižytė), Ema Kriaučiūnaitė, Atėnė Streckytė, Agnieška Kazarina, Meida Proscevičiūtė. Atsargoje: Saulė Uždavinytė, Santa Lichareva, Viltė Švarcaitė.

LFF Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Patvirtinta irkluotojų olimpinė rinktinė: D. Karalienė ir 7 debiutantai

Ketvirtadienį Lietuvos irklavimo federacija patvirtino sportininkus, dalyvausiančius Paryžiaus olimpinėse žaidynėse. Lietuvos irklavimo rinktinę Prancūzijos sostinėje sudarys 8 atletai, iš...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img