2024/05/28 - Antradienis
No menu items!

Sporto vadybos kursų dalyviams – įkvepiančio organizacijos augimo pavyzdys

Privalai perskaityti

Kaip iš dar vienos krepšinio mokyklos Lietuvoje tapti viena didžiausių akademijų Baltijos šalyse? Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) sporto vadybos kursų pažengusiems dalyviai ketvirtadienį vykusioje mokymų sesijoje gilinosi į Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) pavyzdį.

Ketvirtojoje pažengusiems specialistams skirtų mokymų dalyje vadybininkai stiprino projektų valdymo žinias ir nagrinėjo SKM verslo modelio sėkmės atvejį. Apie organizacijos idėją, kūrimą ir plėtrą pasakojo mokyklos įkūrėjas Andrius Čerškus.

„Labai nudžiugau gavęs organizatorių kvietimą, nes pats esu šių mokymų alumnas.

Su mokymų dalyviais pasidalinau kaip su komanda nuo svajonės žingsniavome iki jos įgyvendinimo. Krepšinio treneriai yra ne tik sporto specialistai, jie turi nuolat ugdyti įvairias kompetencijas, būti gerais organizatoriais, nebijoti pakovoti už savo teises. Kalbėjome apie tai, kas motyvuoja vaikus ateiti į treniruotes, kaip sukurti saugią psichologinę aplinką, pritraukti rėmėjų, būti išskirtiniais ir aplenkti konkurentus“, – sakė jis.

+10

SKM šiuo metu sportuoja 4 tūkst. įvairaus amžiaus vaikų. Mokymų dalyviams taip pat buvo įdomu, kada organizacija pajuto išaugusį žmogiškųjų išteklių poreikį, kokią naudoją klientų sistemą, kaip tvarko apskaitą.

Projektų valdymo temą mokymų dalyviai gvildeno kartu su patyrusiu verslo konsultantu Lauru Balaiša.

Tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) Olimpinis solidarumas per metus finansuoja trejus LTOK organizuojamus sporto administravimo mokymus: vadybininkams, treneriams ir pažengusiems. Pastarieji skirti patyrusiems, aukštesnes pareigas užimantiems sporto vadybininkams. Visi šie mokymai – nemokami.

LTOK sporto vadybos mokymus pažengusiems organizuoja nuo 2018 m.

LTOK Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Šiauliuose- persvertas rezultatas ir pergalė pabaigoje

Antrose rungtynėse iš eilės „Žalgiris“ palaužė varžovus rungtynių pabaigoje. Šį kartą dvikovoje prieš Šiaulius vilniečiams pavyko atsitiesti po praleisto...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img