2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

17-tasis Fighter Road Turnyras Klube „Dainralfasgym”

Privalai perskaityti

Spalio 28 dieną, klube „Dainralfasgym” įvyko jau 17-asis „Fighter Road” turnyras. Šis renginys pritraukė didelį dalyvių būrį, kuriame dauguma buvo klubo „Dainralfasgym” sportininkai. Pastarieji parodė puikias kovas, su dauguma jų užbaigiant kovas lygiosiomis. Daugumai šių kovotojų tai buvo pirmoji kova.

Turnyre taip pat dalyvavo ir kovotojai iš tokių žinomų klubų kaip „Fightersland Fightgang”, Latvijos „Golden Glory”, „MMA Knight”, „Plungė Naglis Gym”, „Tora” ir „Cunamis”. Iš viso įvyko 25 įtemptos kovos, kurios tikrai nepaliko abejingų žiūrovų.

Šis turnyras ne tik parodė sportininkų meistriškumą ringe, bet ir atvėrė duris jauniems talentams. Dalyvavusieji kovotojai turi galimybę tęsti savo karjerą kituose prestižiniuose turnyruose, tokiose kaip „SWAT” ir „KING Of KINGS”.

Turnyro organizatoriai dėkoja visiems dalyviams, rėmėjams ir žiūrovams, kurie padarė šį renginį išskirtiniu ir neįtikėtinu. Mes laukiame jūsų kitame „Fighter Road” turnyre!

spot_img
spot_img
Naujausios

Patvirtinta irkluotojų olimpinė rinktinė: D. Karalienė ir 7 debiutantai

Ketvirtadienį Lietuvos irklavimo federacija patvirtino sportininkus, dalyvausiančius Paryžiaus olimpinėse žaidynėse. Lietuvos irklavimo rinktinę Prancūzijos sostinėje sudarys 8 atletai, iš...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img