2023/11/29 - Trečiadienis
No menu items!

FA „Šiauliai“ vėl sužaidė taikiai su „Panevėžiu“

Privalai perskaityti

„Optibet A lygos“ čempionas „Panevėžys“ tęsia ilgą nepralaimėtą dvikovų seriją. Atidėtose 32-ojo turo rungtynėse Gino Letteri kariauna svečiuose sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:1) su FA „Šiauliai“.

Svečiai turėjo progą jau pirmosios savo atakos metu – tada nuo Federico Palacioso apsigynė Lukas Paukštė. Kitoje aikštės pusėje Vytautas Černiauskas atrėmė pavojingą Danielio Romanovskio smūgį.

„Panevėžio“ susitvarkė su ne vienu oponentų bandymų, tačiau 22-ąją minutę Saulės miesto komanda išsiveržė į priekį. Po D. Romanovskio perdavimo 14-ąjį įvartį šiemet pelnė Eligijus Jankauskas.

31-ąją minutę geroje situacijoje atsidūrė Ernestas Veliulis, jo smūgį atrėmė L. Paukštė.

Po pertraukos „Panevėžys“ ne kartą buvo įsitvirtinęs šiauliečių baudos aikštelės prieigose. Sykį teko gintis nuo itin pavojingos kontratakos – vieną bandymą atrėmė V. Černiauskas, kitą – šalia vartų linijos buvęs Markas Beneta.

Keitimai įnešė gyvumo ir tai virto išlyginamuoju įvarčiu, kai 62-ąją minutę pasižymėjo kartvelas Nika Kačarava. Per likusį V. Černiauskas apsigynė nuo Gabrieliaus Micevičiaus bandymo.

„Panevėžys“ savo sąskaitoje turi 83 taškus, Saulės miesto ekipa su 58 taškais rikiuojasi trečia.

alyga Naujiena

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Lietuvos šuolių į vandenį taurėje – šeimyninis duetas ir vilniečių pergalė

Savaitgalį Lazdynų baseine vyko Lietuvos šuolių į vandenį taurės varžybos, kuriose dalyvavo Vilniaus ir Kauno miestų sportininkai. Kaip šuolininkams sekėsi...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img