2024/07/24 - Trečiadienis
No menu items!

Lietuvos rankinio lygos lyderių dvikova baigėsi dramatiškomis lygiosiomis

Privalai perskaityti

Lietuvos rankinio lygos (LRL) 6 turo rungtynėse didžiausią intrigą kėlė praėjusio sezono finalininkų dvikova. Iki šių rungtynių taškų dar nepraradęs LRL lyderis Klaipėdos „Dragūnas“ sostinėje viešėjo pas titulą ginančią artimiausią persekiotoją Vilniaus „Šviesą“.

Labai atkakliai ir dramatiškai vykusioje dvikovoje rungtynių baigtis paaiškėjo tik aidint finalinei sirenai. Pirmame kėlinyje daugiausia pirmavo svečiuose žaidęs „Dragūnas“, o po pertraukos rezultatas net aštuonis kartus buvo lygus.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 2 min. „Dragūno“ rankininkai persvarą padidino iki 2 įvarčių. Tačiau „Šviesa“ nesudėjo ginklų ir likus vos 5 sek. sugebėjo išlyginti rezultatą. „Dragūnas“ aidint finalinei sirenai dar turėjo galimybę išplėšti pergalę. Tačiau į tuščius vartus mestas kamuolys pataikė į virpstą. Dramatiška kova baigėsi lygiosiomis 28:28 (13:14).

„Šviesos“ ir „Dragūno“ rungtynių vaizdo įrašas.

Sviesa_Dragunas_3

„Apima dvejopi jausmai. Lygiosios čempionų aikštelėje lyg ir neblogai. Bet rungtynių pabaigoje pirmaujant dviem įvarčiais norisi pergale baigti rungtynes. Patyrusi „Šviesos“ komanda tokių įtemptų rungtynių turi labai daug ir jie moka išspręsti reikalus rungtynių pabaigoje. Nesvarbu kokią tu turi persvarą, „Šviesa“ kovoja iki galo. Aišku, paskutinis metimas galėjo nulemti mums pergalę, bet tuo momentu fortūna buvo varžovų pusėje. Šiek tiek gaila prarastų taškų. Bet rungtynės tapo tikra puošmena ir kuo daugiau bus tokių rungtynių, tuo daugiau žiūrovų pamils rankinį“, – teigė „Dragūno“ treneris Gintaras Cibulskis.

„Namuose norėjome pasiekti pergalę prieš ilgą kelionę turėjusius klaipėdiečius. Bet taip, kaip susiklostė rungtynės, esame patenkinti ir lygiosiomis. Strigome puolime, puldami darėme per daug klaidų. Turime daug traumuotų žaidėjų, kiti žaidžia su nedidelėmis traumomis. Tenka didelis krūvis ir tai atsiliepia aikštelėje. Rungtynės buvo labai įdomios ir atkaklios. Gerai, kad pabaigoje pavyko išlyginti rezultatą. Bet kai varžovai metė į mūsų vartus, galvojau, kad jau pralaimėsim. Gerai, kad virpstas išgelbėjo“, – sakė išlyginamąjį įvartį pelnęs „Šviesos“ žaidėjas Tadas Rasakevičius.

Sviesa_Dragunas_6

„Šviesos“ gretose rezultatyviausiai žaidė Eimantas Sinkevičius, pelnęs 7 įvarčius, T. Rasakevičius surinko 6 įvarčius, Valdas Drabavičius įmetė 5 įvarčius. „Dragūnui“ ukrainietis Vladislavas Koržukas pelnė 7 įvarčius, Mykolas Lapiniauskas – 5, Laurynas Simonavičius – 4.

Trečią vietą užimantis Kauno „Granitas-Karys“ svečiuose po permainingos kovos 30:24 (18:20) įveikė autsaiderį Panevėžio „SC-RSSG-Grifą“. Favoritams kauniečiams persverti rezultatą pavyko tik 40 min. Nugalėtojams Marius Kairys ir Matas Jurkevičius pelnė po 5 įvarčius, Nedas Buronko ir Manvydas Lazauskas įmetė po 4 įvarčius. Panevėžio ekipai Ernestas Guogis ir Radvilas Adomonis surinko po 6 įvarčius.

Panevėžio „SC-RSSG-Grifo“ ir Kauno „Granito-Kario“ rungtynių vaizdo įrašas.

Vos vienas įvartis nulėmė laimėtoją Vilniaus „Amber“ ir Alytaus „Varsos-Stronglaso“ rungtynėse. Pirmaujanti komanda keitėsi ne vieną kartą, o iki susitikimo pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei 3 min. rezultatas buvo lygus 22:22. Per likusį laiką Alytaus komanda pelnė įvartį ir sugebėjo nepraleisti, nors paskutines 2 min. rungtyniavo be pašalinto žaidėjo. „Varsa-Stronglasas“ išplėšė pergalę iš „Amber“ rezultatu 23:22 (10:10). Nugalėtojams po 6 įvarčius pelnė Vilius Juozaitis ir Karolis Grigas, 4 įvarčius įmetė Tadas Stankevičius. „Amber“ ekipai Ernestas Stvolas surinko 5 įvarčius, Jevgenijus Skrynikas įmetė 4 įvarčius.

Vilniaus „Amber“ ir Alytaus „Varsos-Stronglaso“ rungtynių vaizdo įrašas.

Po šešių turų lygoje neliko taškų nepraradusių komandų. Pirmoje vietoje išliko 11 taškų turintis „Dragūnas“. Antroje vietoje esanti „Šviesa“ nuo lyderio atsilieka 2 taškais. Trečioje pozicijoje „Granitas-Karys“, turintis 8 taškus. „Varsa-Stronglasas“ ir HC „Vilnius“ turi po 6 taškus ir dalijasi 4-5 vietas. „Amber“ su 2 taškais išlieka 6 pozicijoje. Paskutinėje vietoje – taškų dar neturinti Panevėžio komanda.

Kitas LRL turas vyks lapkričio 18 d. „Dragūnas“ priims „Grifą“, „Varsa-Stronglasas“ susitiks su HC „Vilnium“, o „Amber“ namuose žais su „Granitu-Kariu“.

LRF Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Tarpsezonio sugrįžimas – „Žalgiris“ pasiekė susitarimą su I.Brazdeikiu

Kauno „Žalgirio“ klubas sulaukė į komandos gretas po pertraukos sugrįžtančio krepšininko. Kauniečiai sudarė 2 metų kontraktą su Ignu Brazdeikiu. 25...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img