2024/05/28 - Antradienis
No menu items!

Po pertraukos atkurta Lietuvos jaunimo regbio rinktinė pirmąjį krikštą gavo Latvijoje

Privalai perskaityti

Po ilgokos pertraukos suburta Lietuvos jaunimo (iki 18 metų) regbio-15 rinktinė savo pirmąjį krikštą gavo Latvijoje, kur draugiškose rungtynėse išbandė savo jėgas su šios šalies jaunimu.

Po atkaklios ir permainingos kovos Lietuvos jaunimo rinktinė 32:36 (20:15) turėjo pripažinti bendraamžių iš Latvijos pranašumą.

„Rungtynių pradžioje jautėsi žaidėjų jaudulys, darėme dideles klaidas ir varžovams suteikėme daug dovanų. Vėliau su tuo susitvarkėme, ilgą laiką pirmavome. Lemtingos buvo paskutinės 20 min., per kurias padarėme keletą apmaudžių klaidų“, – sakė Lietuvos jaunimo rinktinės treneris Augustas Taralis.

Visgi ne rezultatas šiai naujai suburtai Lietuvos rinktinei šiuo metu yra svarbiausias. Didžiojo regbio jaunimo rinktinė yra reikšmingas įvykis, ženkliai prisidėsiantis prie jaunųjų regbininkų tobulėjimo.

„Svarbu, kad vaikinai nori žaisti, ieško nestandartinių sprendimų. Buvo ir gerų sprendimų, ir abejotinų, netrūko improvizacijos. Apskritai labai gerai, kad atsirado toks projektas ir tikiuosi, kad jis bus tęstinis“, – pabrėžė A. Taralis.

Be A. Taralio, šią Lietuvos jaunimo komandą treniruoja Dovydas Taujanskas ir Armandas Kalinauskas.

Į pirmąją Lietuvos jaunimo regbio rinktinės stovyklą spalio pradžioje Vilniuje atvyko 29 žaidėjai.

Lapkričio 12 dieną turėtų įvykti ir atsakomosios draugiškos rungtynės tarp Lietuvos ir Latvijos 18-mečių regbininkų.

LRF Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Šiauliuose- persvertas rezultatas ir pergalė pabaigoje

Antrose rungtynėse iš eilės „Žalgiris“ palaužė varžovus rungtynių pabaigoje. Šį kartą dvikovoje prieš Šiaulius vilniečiams pavyko atsitiesti po praleisto...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img