2024/05/28 - Antradienis
No menu items!

Lietuvos bėgimo taurės finalas – inovacijos ir rekordai Rumšiškėse

Privalai perskaityti

Rumšiškėse sužibėjo Lietuvos bėgimo taurės (LBT) finalinis, 17-asis etapas. Paskutinis šių metų renginys pasižymėjo ne tik galutinės įskaitos dėliojimu, bet ir inovatyviu starto principu. Įspūdingame Lietuvos liaudies buities muziejuje, tarp rudeniškai spalvingų peizažų, bėgikai susirinko mėgautis saulėtu oru ir sporto džiaugsmu.

Išskirtinumas – pirmasis Lietuvoje pusmaratonis su „handicap” sistema, kuri leido vyresniems bėgikams startuoti anksčiau, suteikdama lygias šanses visiems dalyviams. Aurimas Skinulis, vėliausiai startavęs, triumfavo su laiku 1:43:06.8, aplenkdamas V. Damašickienę, kuri finišavo su geriausiu 60+ amžiaus grupės moterų rezultatu.

Artūras Siudikas ir Laura Vaitkevičienė tapo 10,5 km distancijos nugalėtojais, o Povilas Kačinskas bei Asta Venskaitytė šventė pergalę 5 km rungtyje. Tarp jauniausiųjų, 1,5 km distancijoje, nesunaudoti energijos krūviai leido Arminui Žilinskui ir Viltei Kazakevičiūtei pasidžiaugti pirmomis vietomis.

Sezono čempionu tapo Vaidas Ramanauskas, surinkęs 9699 taškus, o moterų tarpe čempione tituluojama Dalia Lukošienė, kuri surinko 7465 taškus.

Lapkričio 19-ąją vyks tradicinis bėgimas, skirtas Lietuvos karių dienai, ir bus pristatytas naujas, 2024 metų LBT sezonas su pažadais apie naujoves ir dar daugiau iššūkių bėgimo entuziastams.

spot_img
spot_img
Naujausios

Šiauliuose- persvertas rezultatas ir pergalė pabaigoje

Antrose rungtynėse iš eilės „Žalgiris“ palaužė varžovus rungtynių pabaigoje. Šį kartą dvikovoje prieš Šiaulius vilniečiams pavyko atsitiesti po praleisto...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img