2023/11/29 - Trečiadienis
No menu items!

„Meistro kodas“ Lietuvos tinklinio pirmenybėse nepralaimėję liko tik čempionai

Privalai perskaityti

Savaitgalį tęsėsi kovos „Meistro kodas“ Lietuvos vyrų tinklinio čempionate, kuriame jau po trečio turo liko vienintelė nepralaimėjusi komanda. Abu savo žaistus susitikimus laimėjo čempionės titulą ginanti Šiaulių „Elgos-Grafaitės-SC Dubysos“ komanda.

Šiaulių tinklininkai savo aikštėje 3-0 (25:18, 25:19, 25:23) įrodė pranašumą prieš Marijampolės „Sūduvos“ komandą.

Nugalėtojams 15 taškų pelnė Arvydas Mišeikis, 13 – Erikas Makaras, 9 – Tomas Rogal. Marijampolės ekipoje išsiskyrė Linas Petravičius (22 tšk.).

„Jaučiamės gerai, šįkart buvome stipresni. Mums vis dar šiek tiek trūksta susižaidimo. Norėčiau pabrėžti, kad kaip sezono pradžiai, dar trūksta susikaupimo bei nusiteikimo varžyboms trūksta. Reikia įsibėgėti ir mes tai padarysime. „Sūduva” yra aukščiausios lygos senbuvė. Kiek žinau, marijampoliečiai į Šiaulius atvyko ne pačios stipriausios sudėties. Gal tai ir buvo priežastis, dėl ko atrodytų, kad gan nesudėtingai laimėjome. Net neabejoju, kad su šiais varžovais vėliau bus kur kas sunkiau“, – sakė šiauliečių treneris Modestas Strockis.

„Meistro kodo“ Lietuvos tinklinio čempionato lyderiu tapo Vilniaus universitetas (7 tšk.), savaitgalį sužaidęs dvejas rungtynes.

Vilniečiai pirmiausiai savo aikštėje po dramatiškos kovos 2-3 (24:26, 25:21, 25:18, 20:25, 14:16) pralaimėjo Alytaus „Ultra“ tinklininkams.

Alytiškiams po 19 taškų pelnė Nedas Danulevičius ir Matas Navarskas, 11 – Martynas Lynikas. Šeimininkų gretose 25 taškus surinko Andžejus Savostenokas, 18 – Ignas Šlaustas, 15 – Karolis Palubinskas.

VU tinklininkai atsitiesė jau kitą dieną, kuomet išvykoje 3-1 (17:25, 25:15, 25:13, 25:15) pranoko Raseinių „Lūšies Volley“ ekipą.

VU komandai 16 taškų pelnė K. Palubinskas, 15 – Girvydas Rimeika, 12 – Tadas Auruškevičius. Raseinių ekipoje 21 tašku pasižymėjo Aurimas Dyglys, 14 – Justinas Laurinavičius.

Likusiame turo mače Alytaus „Ultra“ savo žiūrovų akivaizdoje 3-0 (25:19, 25:11, 25:16) nugalėjo Kauno RIO tinklininkus.

Nugalėtojams N. Danulevičius pelnė 11 taškų, M. Navarskas ir Tomas Vasiliauskas – po 10. Kauniečių gretose rezultatyviausiai žaidė Džiugas Jankevičius (6 tšk.).

„Meistro kodo“ Lietuvos vyrų tinklinio čempionato lyderių trejetą sudaro VU (7 tšk.), „Elga-Grafaitė-SC Dubysa“ (6 tšk.) ir „Ultra“ (5 tšk.).

Kitą savaitgalį įvyks penkerios čempionato rungtynės. Šeštadienį „Sūduva“ namuose susitiks su Vilniaus rajono sporto centru, RIO Kaune priims Šiaulių „Elgą-Grafaitę-SC Dubysą“, o Alytaus „Ultra“ – Raseinių „Lūšies Volley“ tinklininkus. Sekmadienį „Lūšis Volley“ namie žais su „Vilnius TECH“ komanda, o Vilniaus rajono sporto centro ekipa išmėgins jėgas su Lietuvos čempionais.

LTF naujiena

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Lietuvos šuolių į vandenį taurėje – šeimyninis duetas ir vilniečių pergalė

Savaitgalį Lazdynų baseine vyko Lietuvos šuolių į vandenį taurės varžybos, kuriose dalyvavo Vilniaus ir Kauno miestų sportininkai. Kaip šuolininkams sekėsi...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img